News
Charlotte de Witte, Alok i inni - posłuchaj setów zwycięzców DJ Mag TOP 100 DJs

Charlotte de Witte, Alok i inni – posłuchaj setów zwycięzców DJ Mag TOP 100 DJs

Mamy sety zwycięzców tegorocznej edycji DJ Mag. Wśród triumfatorów sześciu kategorii zagrali chociażby Charlotte de Witte czy Alok.

DJ Mag 2022 – sety zwycięzców

Tegoroczny plebiscyt DJ Mag przeszedł już do historii. Trzeba przyznać, że w tym roku obyło się bez większych zaskoczeń. Co prawda nastąpiły lekkie zawirowania w czołówce, nie jest to jednak nic szokującego.

Podczas tej edycji głosowanie obejmowało kilka różnych kategorii. Zwycięzcy poszczególnych głosowań na żywo zaprezentowali swoje DJ-skie umiejętności. Już teraz sety tych artystów oficjalnie trafiły do sieci. Sprawdźmy zatem, kto zagrał w DJ Mag 2022.

Przeczytaj też: Wyjątkowy set David Guetta b2b MORTEN dostępny na YouTubie

Zwycięzcą pierwszej z kategorii – na Najlepszych Chińskich DJ-ów – są Beauz. Duet stoi chociażby za takimi produkcjami jak Feel The Light czy Outerspace.

Beauz live from Victoria Harbour, Hong Kong

Kolejną kategorią jest Lifetime Achievement. To nagroda, która odnosi się nie tyle co do konkretnego roku działalności artysty, a bardziej do całości jego twórczości. W tym roku zdobywczynią nagrody tej kategorii została DJ Paulette, czyli DJ-ka z naprawdę ciekawą historią. Chętni na porcję solidnego house’u?

DJ Paulette live from The Albert Hall Manchester

Trzecią kategorią w plebiscycie jest Future Star. Jak sama nazwa wskazuje, są to pewnego rodzaju predykcje na przyszłe gwiazdy. W tym roku wyróżnienie otrzymała Layla Benitez, która swój set zagrała z Hi Ibiza. Ciekawe, czy w przyszłych latach będziemy obserwować jej wędrówkę na szczyt głównego rankingu DJ Mag.

Layla Benitez from The Hi Ibiza Garden

Drugą połowę wyróżnień otwiera kategoria na Najlepszego DJ-a z Ameryki Łacińskiej. Tutaj nie ma większego zaskoczenia. Tę nagrodę zgarnął bowiem Alok, czyli nr 4 tegorocznego głównego głosowania. Oficjalnie Alok do swojej pokaźnej gamy nagród już teraz może doliczyć jeszcze jedną.

ALOK from Morro da Urca, Rio de Janeiro

Przedostatnim wyróżnieniem przyznanym podczas ostatniej edycji DJ Mag jest konkurs na Najlepszego DJ-a techno. Tutaj wynik bardzo spodobał się fanom. Wyróżnienie to otrzymała bowiem Charlotte de Witte. To kolejny sukces kobiet w świecie muzyki elektronicznej, oby tak dalej.

Charlotte de Witte from Castelo de S. Jorge In Lisbon

Na koniec została oczywiście ta główna kategoria. Chyba dla nikogo nowością nie będzie, że tegoroczną edycję DJ Mag Top 100 DJ’s wygrał Martin Garrix. To już czwarte wyróżnienie w karierze tego producenta i zaledwie jedna wygrana dzieli go od Armina van Buurena utrzymującego obecnie rekord największej liczby wygranych.

To już wszystkie wyróżnienia. Zgadzacie się ze wszystkimi, czy jednak któreś byście zmienili? Koniecznie dajcie nam znać na naszym profilu na Facebooku.

Martin Garrix live from the Empire State Building
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →