News

Chcesz zostać częścią Fyre Festival II? Wystarczy kilka kliknięć

Billy McFarland robi ostatnio wszystko, by odbudować swoją personę w mediach. Jakiś czas temu zapowiedział drugą edycję „najgorszego festiwalu na świecie”, czyli Fyre. Po kilku latach odsiadki, Amerykanin wrócił z kilkoma projektami. Nie sądziliśmy jednak, że jeszcze usłyszymy o tej imprezie. Już teraz możecie stać się częścią nadchodzącej odsłony! Jak to zrobić? Sprawdźcie sami!

Praca dla Fyre Festival?

Fyre Festival to event, który pochodzi z rodziny tych felernych. Nie jest to oczywiście jedyny taki przypadek w historii, jednak akurat ten przypadek zapadł fanom muzyki EDM w pamięć na długie lata. Wydarzenie organizowane przez Billy’ego McFarlanda nawet w najmniejszym stopniu nie zrekompensowało dotacji inwestorów, a co najważniejsze bogatych uczestników. Przypomnijmy, że miało to być ekskluzywne przedsięwzięcie dla influencerów i osób z nieco pojemniejszym porfelem.

Fyre Festival miał odbyć się podczas dwóch weekendów na przełomie kwietnia i maja 2017 roku. Twarzami projektu zostali m.in. raper Ja Rule, a promotorkami zostały supermodelki pokroju Hailey Bieber, Kendall Jenner czy Bella Hadid. Wszystko ładnie wyglądało na plakatach, billboardach i reklamach. Kiedy jednak przyszedł czas eventu wszystko upadło. Katastrofalne warunki „mieszkalne”, brak odpowiedniej ilości jedzenia i napojów, a także odwołane koncerty największych gwiazd. To sprawiło, że Fyre po prostu nie mógł się udać.

Przeczytaj również: Billy McFarland zrekompensuje się za Fyre Festival… grillowanym serem? O co chodzi?

Może zabrzmię trochę irracjonalnie, ale wygląda na to, że Billy McFarland odpowiednio zabrał się za początkową organizację Fyre Festival II. Wielu internautów nadal nie wierzy 31-latkowi i trudno się dziwić. Też nie ufałbym osobie, która przywłaszczyła sobie 27,5 miliona dolarów, żeby stworzyć najgorszą imprezę masową w dziejach. Teraz Amerykanin obrał inną taktykę, która może w pewnym stopniu polepszyć jego reputację.

Billy McFarland za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze udostępnił link umożliwiający zapisy do drugiej edycji Fyre Festival. Zabrzmi to absurdalnie, ale wchodząc na stronę znajdziecie formularz, w którym do zaznaczenia jest kilka opcji: uczestnik, inwestor, artysta, sprzedawca czy pracownik. Jak widać, Amerykanin aktualnie zbiera swój zespół i szczerze przyznaje się do tego, że jest praktycznie sam. Jeśli Twoim marzeniem było zagranie na imprezie twórcy najgorszego festiwalu na świecie to droga wolna. Czy Fyre II okaże się klęską? Zobaczymy już niedługo.

Chcesz pracować z Billym McFarlandem? Teraz to nic prostszego!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →