News

Oscarowy gwiazdor w teledysku Diplo. Wszyscy widzieliśmy jego filmy

Pewnie wielu z Was kojarzy teledysu do piosenki Fatboy Slima pt. „Weapon Of Choice”. Wystąpił w nim nie kto inny, jak znany aktor - Christopher Walken. Istnieje wiele przypadków, gdy hollywoodzcy aktorzy pojawili się u boku artystów muzycznych. Ostatnio do tej grupy dołączył Diplo. Która z gwiazd światowego kina zagrała główną rolę w wizualizacji numeru „Use Me”? Sprawdźcie sami!

Diplo i gwiazdy Hollywood?

Thomas Wesley, czyli inaczej Diplo, to nie tylko DJ, ale również przedsiębiorca i celebryta. W czasie swojej kariery widywano go z różnymi osobistościami. Spotykał się m.in. z Katy Perry, raperką M.I.Ą., a nawet aktorką Kate Hudson. Pracując z największymi postaciami w branży muzycznej, łatwo było wpaść w kręgi rozmaitych sfer, więc jego związki lub wszelakie przyjaźnie wcale nas już nie dziwią. Amerykanin to przede wszystkim postać kontrowersyjna, lecz nie można odmówić mu zasług dla EDM-u.

Najnowszy track Diplo pt. „Use Me” został stworzony wraz z pomocą piosenkarki – Dove Cameron, oraz znanego twórcy muzyki country – Sturgilla Simpsona. Jest to przede wszystkim drugi singiel z nadchodzącego albumu Amerykanina o nazwie „Diplo Presents Thomas Wesley: Chapter 2 – Swamp Savant”. Pierwsza część z serii nie przyjęła się zbyt dobrze uzyskując na Metacritic średnią notę 46 na 100. Czy w tym wypadku będzie lepiej?

Przeczytaj również: Były członek Dash Berlin i gwiazda Spinnin’ Records w Revealed? To dopiero połączenie!

Tego jeszcze nie wiemy. Wiemy jednak, że jedną z głównych postaci występujących w najnowszym teledysku Diplo, został amerykański gwiazdor – Sean Penn. 62-latek występował w takich filmach jak Rzeka tajemnic, Cienka czerwona linia czy 21 gramów. Był łącznie 5-krotnie nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy Aktor Pierwszoplanowy. Statuetkę odebrał dwa razy.

Jakim cudem Diplo i jego zespół zaprosili Seana Penna do współpracy, której przedmiotem jest piosenka w gatunku country-pop? Czy hollywoodzki aktor jest fanem twórczości house’owego DJ-a? Może Dove Cameron wykonała kilka odpowiednich telefonów, dzięki którym mogła wybierać spośród innych gwiazd? Teorii jest wiele, jednak 62-latek dał radę i teledysk naprawdę ma niepowtarzalny klimat! Zresztą sprawdźcie sami!

Poznajecie główną postać w najnowszy teledysku do piosenki Diplo?
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →