Eventpromo
Urodziny HULAKULA 2022 - Skytech, SI US PLAU

HULAKULA świętuje urodziny. Zagrają Skytech i SI US PLAU

Podobnie jak w zeszłym roku, urodziny warszawskiego HULAKULA potrwają 2 dni. Jedna z nocy będzie stała pod znakiem EDM za sprawą Skytecha i SI US PLAU. Sprawdź szczegóły!

Urodzinowy plan HULAKULA

Największe centrum rozrywki w Warszawie już drugi rok z rzędu świętuje swoje urodziny z prawdziwym rozmachem. W dniach 18 i 19 listopada przy ul. Jagiellońskiej 82B wystąpią cztery polskie gwiazdy muzyczne z kompletnie odległych od siebie światów.

Wielkie Urodziny HULAKULA – KUP BILET

W pierwszy dzień urodzin HULAKULA na klubowej scenie usłyszymy Beatę i Bajm oraz Michała Szczygła. Style muzyczne, jakie reprezentują wymienieni muzycy, nie mają zbyt dużo wspólnego z taneczną muzyką elektroniczną, więc pozwolę sobie ograniczyć się do jednego zdania z zaproszeniem. Jeżeli jesteś fanem lub fanką Beaty, Bajmu lub Michała, bilety na piątkowe urodziny HULAKULA kupisz pod tym linkiem.

Dużo ciekawiej dla nas, fanów EDM, wygląda sobotni program urodzin HULAKULA. Wszystko to dzięki dwóm elektronicznym bookingom jednych z barwniejszych postaci polskiej sceny, o których jest głośno również poza granicami naszych krajów.

Skytech i SI US PLAU w HULAKULA

Headlinerem drugiego i ostatniego dnia urodzin warszawskiego centrum rozrywki będzie nie kto inny jak Skytech! 30-letni producent ma za sobą bardzo udany rok. Wraz z DJ Kubą i Neitanem został wyróżniony w cenionym rankingu TOP 101 Producers 2022 portalu 1001Tracklists, zameldował się trance’owym singlem Lonely With You w słynnym Armada Music, wydał wspólny kawałek z Flo Ridą, a jego I Want You wydało Spinnin’ Records.

Wielkie Urodziny HULAKULA – KUP BILET

Skytechowi towarzyszyć będzie duet młodych polskich producentów występujący pod aliasem SI US PLAU. Szerszej publiczności dali się poznać za sprawą slap house’owych premier w mocno rozpoznawalnym Lithuania HQ. Największą popularnością cieszy się ich Toxic z Veronicą Bravo, które na samym Spotify odsłuchano już ponad 5 miliona razy. Pomimo dość krótkiego stażu na scenie, Panowie już mogą pochwalić się występem na polskim Sunrise Festival 2022.

Bilety na EDM-ową odsłonę urodzin kupicie za jedyne 44 zł, a karnet dwudniowy to koszt 149 zł. Wejściówki dostępne jedynie na Biletomat.pl. Do zobaczenia!

Posłuchaj remiksu Skytecha do Love We Lost Armina van Buurena i R3HABa
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →