News

Bilety na Tomorrowland 2023 wyprzedane w rekordowym czasie

Jak dobrze wiemy, festiwal Tomorrowland to prawdziwy potwór w przemyśle EDM-owych eventów. Co roku Boom odwiedza setki tysięcy osób, a w przypadku nadchodzącej edycji nie będzie inaczej. Ile biletów było we wszystkich pulach i w jakim czasie zostały wyprzedane? Przekonajcie się sami!

Tomorrowland 2023 rekordowo się sprzedał

Odbywający się nieprzerwanie od prawie 20 lat festiwal jest jednym z największych EDM-owych przedsięwzięć na świecie. Zdaniem wielu krytyków, DJ-ów, a przede wszystkim fanów muzyki elektronicznej jest to najlepszy event z tej gałęzi na całym świecie. Od dłuższego czasu na imprezie tej grają największe sławy gatunków house, techno, big room czy nawet dubstep! Nic dziwnego, że Tomorrowland jest znany na całym świecie!

Mieszkańcy ponad 200 państw będą świadkami tego magicznego przedsięwzięcia i nawet jeśli nie zdążyłeś zakupić biletów to nic straconego! Jeżeli nadal jesteś zainteresowany kupnem wejściówek na Tomorrowland już dzisiaj możesz dołączyć do programu The Waiting List! Wystarczy, że wypełnisz odpowiedni formularz i w odpowiednim momencie organizatorzy belgijskiego festiwalu się do Ciebie odezwą! Jak widać władze eventu przewidzieli możliwość oddawania karnetów w razie siły wyższej i w ten sposób nikt nie zostanie pokrzywdzony.

Przeczytaj również: Kygo, Vini Vici i inni – PAROOKAVILLE 2023 ujawnia kolejne gwiazdy

Kilka dni temu władze festiwalu Tomorrowland za pośrednictwem socialmediów poinformowały, że edycja 2023 już się wyprzedała. Mało tego, stało się to w rekordowym tempie, a pragnę wspomnieć, że biletów było aż 500 tysięcy! To wynik, o których niektórzy organizatorzy mogą sobie na ten moment pomarzyć, ale porównywanie się z największym EDM-owym festiwalem na świecie to nie lada ambicja!

Nic dziwnego, że Tomorrowland 2023 wyprzedał się tak szybko. Wystąpią na nim takie gwiazdy jak np. Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Afrojack, Armin van Buuren i wielu innych! Warto w tym momencie dodać, że nie chodzi tutaj tylko o headlinerów, ale o ogólny rozmiar line-upu! Wśród takiej ilości artystów każdy z Was powinien znaleźć coś dla siebie! Dubstep, techno, psy-trance, big room – tam po prostu znajdziecie wszystko! Do zobaczenia w połowie lipca!

W ramach przypomnienia, tak wygląda line-up Tomorrowland 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →