News
DJ Kuba & Neitan znowu w Spinnin’ Records! Posłuchaj “Sex, Drugs And Alcohol”

DJ Kuba & Neitan znowu w Spinnin’ Records! Posłuchaj “Sex, Drugs And Alcohol”

DJ Kuba & Neitan po raz kolejny odwiedzają Spinnin' Records. Co tym razem przygotował dla nas popularny polski duet?

DJ Kuba & Neitan znów w Spinnin’

Sex, Drugs And Alcohol – to nazwa najnowszego utworu DJ-a Kuby i Neitana. Paradoksalnie tytuł ten może być synonimem sceny muzyki elektronicznej w szczególności kilka lat temu. Nie jest tajemnicą bowiem, że elektronika promuje dość beztroski styl życia.

Nie żeby było coś przeciwko zabawie, każdy zapewne ma na nią swój własny, świetny patent. W ostatnim czasie jednak za granicą kładzie się dość mocny nacisk na tą drugą stronę muzyki elektronicznej. Chociaż wielu twierdzi inaczej, elektroniczne brzmienia prócz rozrywkowej natury potrafią pokazać również tą znacznie bardziej emocjonalną duszę.

Do Polski te wpływy dopiero zaczynają docierać, przez co dla niezaznajomionych z elektroniką w naszym kraju Sex, Drugs And Alcohol może być istną kwintesencją EDM. Pewnie jednak jest to po prostu zwykły tytuł, a ja jak zwykle zbyt odpłynąłem w swoich dywagacjach.

Przeczytaj też: Sikdope odkrywa świeże brzmienia z najnowszą premierą w Spinnin’

Tak czy inaczej DJ Kuba & Neitan dopisali na swoje konto kolejną premierkę w Spinnin’. Artyści za pośrednictwem tej wytwórni kilkukrotnie przekroczyli granicę paru milionów odsłon, dlatego też można mieć spore oczekiwania związane z najnowszym kawałkiem.

Sex, Drugs And Alcohol już od początku wita nas mocnym uderzeniem zwiastującym solidną house’ową produkcję. Nie jest inaczej. Utwór ten miesza ze sobą solidne basowe linie z tech house’ową perkusją.

Zdecydowanie nie ma powodów do wstydu, produkcja trzyma naprawdę solidny poziom. Zresztą, wiadomo raczej, że do Spinnin’ nie trafia się z przypadku. Najnowszy utwór duetu znajdziecie już teraz na YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

DJ Kuba & Neitan x Poltergst – Sex, Drugs And Alcohol (ft. Indox)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →