News

Wschodząca gwiazda muzyki house zagra w Warszawie – szczegóły

Już niedługo w stolicy zagości kolejna znana postać na scenie muzyki house. FAT TONY będzie kolejnym artystą, którego już niedługo będziemy mogli posłuchać na terenie naszego kraju. Jeżeli nie jesteście zaznajomieni z jego postacią, to już spieszymy z pomocą! Kim jest austriacki DJ i kiedy wystąpi w Polsce? Przekonajcie się!

FAT TONY zawita do Polski

FAT TONY to bez wątpienia jedna z najciekawszych postaci na scenie tech house. Pracę nad swoim aliasem rozpoczął niedawno, bo w lipcu 2021 roku. Jego pierwszym wydaniem okazał się być remiks do piosenki zespołu Glass Animals pt. Heat Waves. Na większy sukces Austriak nie musiał długo czekać, bo miesiąc później stworzył własną odsłonę hitu Lil Nas X’a, a dokładniej Industry Baby. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że produkcję tą supportowali m.in. Afrojack czy przez dłuższy czas Alan Walker!

To jednak nie koniec, bo jego dyskografia pełna jest remiksów znanych piosenek. To właśnie dzięki nim zyskał popularność, a liczba wyświetleń wcześniej wspomnianego projektu dla Lil Nas X’a wynosi ponad milion odsłon! Austriak stworzył swoje własne odsłony hitowych utworów dla np. Lost Frequencies, Rihanny, ABBY czy ostatnio Sama Smitha i Kim Petras do Unholy. Wschodzący DJ może liczyć w ten sposób na wsparcie jednych z największych DJ-ów w przemyśle, lecz myślę, że przyszła pora na jakiś singiel, czyż nie?

KUP BILET NA WYSTĘP FAT TONY’EGO W WARSZAWIE

Koncert FAT TONY’ego na terenie Polski odbędzie się 18 lutego w warszawskim Centrum Rozrywkowym Hulakula na ul. Jagiellońskiej 82 B. Jeżeli jesteście zainteresowani tymże występem, to już teraz możecie zaopatrzyć się w bilety, które dostępne są na stronie Biletomat.pl pod tym linkiem! Ich cena wynosi 25 złotych, więc jest to naprawdę niska cena za uczestnictwo w imprezie prowadzonej przez wschodzącą gwiazdę europejskich festiwali!

Na koniec warto wspomnieć, że FAT TONY mimo krótkiej jak na tą chwilę kariery ma odpowiednie doświadczenie sceniczne. Od lipca 2021 roku udało mu się zagrać na takich festiwalach jak np. Electric Love w Austrii czy Nameless we Włoszech, gdzie w tym roku ma zagrać Hardwell oraz Skrillex. Nie można również zapomnieć o tym, że był lauratem nagrody EDMA w kategorii Rising Remixer of The Year! Czy w ten sposób poczujemy się jak na zagranicznej imprezie? Miejmy taką nadzieję, bo Austriak ma w zanadrzu pewnie sporo znanych kawałków! Nie może Was tam zabraknąć!

Oto FAT TONY i jego jeden z najważniejszych remiksów w karierze!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →