News
Kygo, Vini Vici i inni - PAROOKAVILLE 2023 ujawnia kolejne gwiazdy

Kygo, Vini Vici i inni – PAROOKAVILLE 2023 ujawnia kolejne gwiazdy

Do PAROOKAVILLE 2023 jeszcze trochę brakuje. Już teraz organizatorzy imprezy odsłaniają jednak kolejne nazwiska line-upu. Wśród zaproszonych Kygo i Vini Vici.

Kolejne karty PAROOKAVILLE

Kto jak kto, ale nasi zachodni sąsiedzi mogą poszczycić się naprawdę bogatą historią związaną z muzyką elektroniczną. Niemieccy producenci na czele z Kraftwerk mogą uchodzić za jednych z pierwszych propagujących elektronikę w Europie.

Dlatego też w tym kraju co krok można się natknąć na wydarzenia związane z muzyką elektroniczną. Dla nas jest to również dobra informacja. W końcu do Niemczech nie dzieli nas pół świata, a można często znaleźć tam gwiazdy, które zazwyczaj nie docierają do Polski.

Jednym z największych niemieckich elektronicznych festiwali jest PAROOKAVILLE. Ta impreza od 2015 roku na lotnisku w Weeze miała okazję gościć już całe tabuny turystów z całego świata. Przy takim rozmachu oczywiście można pozwolić sobie na czołowe gwiazdy muzyki elektronicznej.

Przeczytaj też: Wiemy, kto zamknie oba weekendy Tomorrowland 2023!

Nie inaczej ma być w tym roku. Już pod koniec 2022 mogliśmy usłyszeć pierwsze nazwiska ogłoszonych artystów. Wtedy dowiedzieliśmy się, że na nadchodzącej edycji wystąpią chociażby Hardwell, Steve Aoki, Timmy Trumpet czy Tujamo.

Już teraz poznajemy kolejną część zaproszonych DJ-ów. PAROOKAVILLE bowiem ogłosiło, że do wspomnianej grupy dołączą między innymi Dimitri Vegas & Like Mike, Alok, Kygo, Vini Vici, Dr. Peacock, Joel Corry, Andrew Rayel czy Gravedgr.

Ekipa już teraz wygląda imponująco, a organizatorzy zapewne trzymają jeszcze kilka kart w zanadrzu. Nic tylko oczekiwać na kolejne PAROOKAVILLE, zaplanowane od 21 do 23 lipca tego roku. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej zajrzyjcie na naszego Facebooka.

PAROOKAVILLE 2023 – Official Aftermovie
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →