News
VINAI wracają do Polski! Gdzie wystąpią w kwietniu?

VINAI wracają do Polski! Gdzie wystąpią w kwietniu?

VINAI znów pojawią się w Polsce. Gdzie tym razem zagra dla nas popularny włoski duet? Sprawdzamy szczegóły najnowszej trasy koncertowej

VINAI ponownie w Polsce

Do lata jeszcze trochę brakuje. To właśnie wtedy większość elektronicznych artystów wyrusza w tournée dookoła świata. Wiadomo jednak, że poszczególne występy są odpowiednio wcześniej planowane, by wszystko zgrać logistycznie.

Dlatego też niedługo zapewne zaczniemy oglądać całe mnóstwo zapowiedzi największych DJ-ów swoich tras koncertowych. Są jednak artyści, którzy nie mają zamiaru czekać z koncertowaniem po świecie aż do wakacji.

Mowa o VINAI czyli włoskim duecie tworzonym przez braci Alessandro i Andrea. Producenci już teraz ogłosili bowiem szereg koncertów na najbliższe miesiące. Trzeba przyznać, że lista wydaje się mocno kontrastowa.

Przeczytaj też: 12-letni numer Calvina Harrisa nadal ma się dobrze, potwierdza to notowanie Beatportu

Większość występów VINAI w nowo ogłoszonej trasie koncertowej odbędzie się w Azji. Producenci od 17 lutego do 15 marca odwiedzą kolejno Hongkong, Tajwan, Malezję oraz Indonezję. Artyści odwiedzą jednak również Europę, gdzie zagrają cztery koncerty.

Co ciekawe, w gronie krajów, w których zagra duet, obok Włoch, Danii i Czech znalazła się też Polska. Utalentowani DJ-e zagrają dla nas 22 kwietnia w Mango Music Club w Opolu. Będzie to zarazem kolejny w ostatnich miesiącach koncert zespołu na terenie naszego kraju.

Czy Parade oraz Louder znów zawładną polską publiką? Wystarczy zaczekać na odpowiedź do połowy kwietnia. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na naszym Facebooku.

VINAI – trasa koncertowa
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →