News

Axwell ponownie zagrał “Slow Clap”. Nowy release z Ingrosso na horyzoncie?

Wiele razy już o tym wspominaliśmy, lecz właśnie nadarzyła się kolejna okazja. Swedish House Mafia wróciła, ale czy ma się dobrze? Całkiem niedawno światło dzienne ujrzały dwie nowe produkcje od Sebastiana Ingrosso oraz Steve'a Angello pod aliasem Buy Now. Teraz jednak jesteśmy świadkami czegoś jeszcze ciekawszego. Czy Axwell zapowiedział powrót duetu Axwell /\ Ingrosso? Sprawdźmy to!

Duet Axwell /\ Ingrosso powraca?

Jak dobrze wiemy, ostatnie koncerty Axwella są oczywiście związane z funkcjonowaniem zespołu Swedish House Mafia. Co gdybym powiedział Wam, że wystąpił solo podczas tajskiej imprezy NEON Countdown, a przy okazji odświeżył po kilku miesiącach niewydany numer projektu Axwell /\ Ingrosso pt. Slow Clap? Czy oznacza to, że w 2023 roku otrzymamy od szwedzkiego duetu nowości?

Nie byłoby w tym specjalnego, gdyby nie fakt, że Axwell zagrał Slow Clap akurat w takim momencie. Kilka dni temu premierę miały dwie nowe produkcje Angello oraz Ingrosso pod aliasem Buy Now. Czy Swedish House Mafia znowu pójdzie w odstawkę? Czy powinniśmy mieć w związku z tym powody do obaw? Wygląda na to, że na razie nie, lecz warto obserwować jak sytuacja się rozwinie.

Przeczytaj również: Steve Angello i Sebastian Ingrosso wracają z EP-ką jako duet Buy Now

Warto też wspomnieć, że nikt nikomu nie zabroni pracować nad ważnymi projektami, bo takim jeszcze w 2018 roku był duet Axwell /\ Ingrosso. Pamiętajmy również, że Szwedzi osiągneli w duecie niemały sukces, a More Than You Know stało się jednym z największych hitów 2017. Na oficjalnej stronie Wikipedii zespołu widnieje informacja – on hiatus. To znaczy, że projekt nie został zakończony i w każdej chwili można wznowić nad nim pracę!

Czy w 2023 otrzymamy nowości związane ze wspólną twórczością Axwella i Sebastiana Ingrosso? Jedna jaskółka wiosny nie czyni, jednak puszczenie Slow Clap pierwszy raz od kilku miesięcy nie mogło przejść bez echa. Nie wiemy dokładnie jakie są plany Szwedów na nadchodzący rok, jednak teraz otrzymaliśmy prawdopodobny teaser tego co może dziać się w przeciągu przyszłych 365 dni.

Tak Axwell prezentował się podczas NEON Countdown w Tajlandii!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →