News
ARTY

ARTY zapowiedział nowy album ALPHA 9! Znamy tytuł i datę premiery

Całkiem niedawno wytwórnia Anjunabeats uhonorowała jedną z największych gwiazd w całej swojej historii. Mowa tutaj oczywiście o ARTYM, inaczej znanym jako ALPHA 9. W ramach jubileuszowego, 500. epizodu Group Therapy Above & Beyond postanowili zorganizować osobny festiwal w dwóch różnych lokalizacjach. W jednej z nich stało się coś naprawdę przełomowego! Sprawdźmy, o co chodzi!

ARTY skradł jubileusz Group Therapy

W dniach 15 i 16 października w Los Angeles odbywał się festiwal związany z 500. epizodem Group Therapy, czyli podcastu brytyjskiej grupy Above & Beyond. Warto dodać, że muzycy są członkami, a przede wszystkim założycielami sławnego Anjuna Beats, którego ARTY jest wieloletnim artystą. W ramach specjalnego eventu zaplanowane zostały dwie imprezy w dwóch różnych lokalizacjach.

Chciałbym się jednak skupić na tylko jednej z nich, a mianowicie na występach przedstawicieli labelu Anjuna Beats, którzy pojawili się na stadionie Banc of California w Los Angeles. 15 października zagrali tam Olan, ARTY jako ALPHA 9, Mat Zo, Andrew Bayer, Grum oraz oczywiście zespół Above & Beyond. Ten dzień był jednak przełomowy nie tylko dla wszystkich artystów tworzących brytyjską wytwórnię, ale w szczególności dla samego ARTY’EGO!

Przeczytaj również: Kolejny tydzień z nowościami od Armina! Słuchamy „Hey (I Miss You)”

Po wieloletniej przerwie pełnometrażowej producenta ze wschodu w końcu przyszedł czas na powrót! Niedługo świętowaliśmy jego osiągnięcia w Anjuna Beats, a my, mówiąc szczerze, sądziliśmy, że na pewno kroi się coś większego. Nie myliliśmy się i już niedługo, bo na początku przyszłego roku, a mianowicie 13 stycznia będzie mieć miejsce premiera płyty aliasu ALPHA 9 pt. New Horizons. Na ten moment nie wiemy nic więcej na temat krążka, lecz domyślamy się, że będzie to nowoczesna wersja progressive trance’u razem z progressive house’em. ARTY wybrał prawdopodobnie najlepszy możliwy moment na zapowiedź swojego nadchodzącego albumu i życzymy Wam cierpliwości! Produkcje Artyoma to miód dla naszych uszu!

Taką grafiką ARTY uraczył swoich amerykańskich fanów!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →