News

ARTY wydał album jako ALPHA 9. Jak prezentują się „New Horizons”?

Już w tamtym roku pisaliśmy pierwsze newsy na temat nadchodzącego krążka ARTY'ego. Ten miał ukazać się pod aliasem ALPHA 9 na początku roku. Tak też się stało! Od dzisiaj na wszystkich platformach streamingowych możecie słuchać albumu New Horizons autorstwa legendy muzyki progressive house! Co oferuje płyta? Przekonajmy się!

ALPHA 9 oficjalnie z nowym albumem

Każdy szanujący się fan gatunków progressive wie, że za projektem ALPHA 9 stoi nie kto inny jak ARTY. Jest to jego bardziej trance’owe wcielenie, pod którym wydaje tracki od samego początku swojej EDM-owej kariery. Oficjalny teaser albumu New Horizons pojawił się po raz pierwszy podczas imprezy Group Therapy 500 organizowanej przez znany na całym świecie zespół Above & Beyond.

Zaskoczenie było niemałe, a hype na nadchodzący album Rosjanina zdecydowanie wzrósł. Wcześniej Artiom wydał trzy single promujące New Horizons, a już dzisiaj możemy słuchać całego krążka. Znajduje się na nim w sumie 14 produkcji, a w tym kooperacje z takimi producentami jak np. Running Touch czy Scorz. Jak prezentuje się najnowsze LP DJ-a ze wschodu w pełnej wersji?

Przeczytaj również: deadmau5 przedstawia “end of year annual mix ’22”

Muszę szczerze przyznać, że świetnie. Jest to przede wszystkim świeże spojrzenie na gatunki progressive, a co najważniejsze jest to naprawdę wysoka półka, jeśli chodzi o brzmienie. Nie brakuje niespodzianek w postaci nawet house’owych tracków, a to sprawia, że New Horizons są naprawdę różnorodne. Trzeba również dodać, że jest to album dla tych bardziej cierpliwych, ponieważ trwa on ponad godzinę.

Zaryzykuje stwierdzenie, że New Horizons od ALPHA 9 postawiło w 2023 roku wysoką poprzeczkę. Tego albumu po prostu chce się słuchać. Są nostalgiczne elementy, powiew świeżości, a przede wszystkim wysokiej jakości sample, które zdecydowanie powinny zostać docenione. Jeśli ktoś z Was oczekiwał na powrót do najlepszych chwil gatunków progressive to New Horizons na pewno zaspokoi Wasze potrzeby. Nie jest to oczywiście płyta idealna, lecz jest to bardzo interesujący start w nowy rok.

Tak prezentuje się płyta ARTY’ego aka ALPHA 9 czyli New Horizons!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →