News
Za nami 1100. odcinek „A State Of Trance” - obejrzyj

Za nami 1100. odcinek „A State Of Trance” – obejrzyj

To już 1100. odcinek A State Of Trance. Sprawdzamy najnowszy epizod popularnej audycji Armina van Buurena.

Jubileusz transmisji Armina van Buurena

Raczej każdy, kto aktywnie śledzi środowisko trance’owe, musi się zgodzić z tym, jak wielki wpływ A State Of Trance wywiera na społeczność. Od 2001 roku, kiedy to można było usłyszeć pierwszy odcinek kultowej audycji, aż do teraz ASOT zbudował sobie ogromną markę.

Obecnie słuchowisko Armina van Buurena jest nie tylko ważne dla muzyki trance’owej, ale również odbierane jest jako jedna z największych audycji poświęconych muzyce elektronicznej. W ciągu lat można było obserwować w ASOT wiele różnych formatów oraz odcinków specjalnych.

Już teraz dobiegła końca kolejna audycja DJ-a. Jest ona 1100. odcinkiem całego A State Of Trance. Ta okrągła liczba niemal zobowiązywała do tego, by ten odcinek był szczególny. Tak faktycznie się stało. Można to było z łatwością zaobserwować.

Przeczytaj też: A State Of Trance Year Mix 2022 już dostępny – posłuchaj

Przede wszystkim audycja miała charakter świąteczny. Dzięki temu mogliśmy oglądać prowadzących – Armina van Buurena, Ferry’ego Corstena oraz Rubena de Ronde – w świątecznych swetrach (chociaż to żadna nowość). Dodatkowo w studiu znajdowała się ekipa ASOT.

Podczas trwania całego słuchowiska można było również usłyszeć liczne życzenia świąteczne od artystów z trance’owej sceny. A co leciało podczas samego 1100. odcinka ASOT? Tutaj nie ma większych niespodzianek. Odcinek ten bowiem składał się z miksu TOP 50 utworów z 2022 wybranych przez społeczność. Myślę, że mówienie tutaj, jakie utwory znalazły się w czołówce, mogłoby być dla wielu spoilerem, więc pominę tę kwestię.

Ostatni odcinek A State Of Trance znajdziecie już teraz na platformie YouTube. Gdyby ktoś chciał tylko prześledzić wyniki głosowania, to w opisie wideo znajdziecie pełną tracklistę. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

A State Of Trance Episode 1100
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →