News
Öwnboss i 3 Are Legend remiksują collab Davida Guetty i Dimitriego Vegasa!

Öwnboss i 3 Are Legend remiksują collab Davida Guetty i Dimitriego Vegasa!

Wydany w tym roku The Drop przez niektórych określany był jako duchowy spadkobierca przebojowego Do It To It. Podobne brzmienie oraz klimat sprawiły, że numer stał się popularny pomimo hejtu ze strony widowni. Dzisiaj na platformach streamingowych pojawiła się pierwsza część paczki remiksów do utworu, który stworzyli David Guetta i Dimitri Vegas. Jak się one prezentują? Przekonajmy się!

Nowe brzmienie Davida Guetty i Dimitriego Vegasa

Wydany dokładnie pół roku temu numer stał się jedną z najbardziej kontrowersyjnych piosenek w 2022. Dlaczego? Wszystko przez uderzające podobieństwo do przeboju Do It To It ACRAZE’a. Czy gwiazdy pracujące przy The Drop celowo stworzyły takie brzmienie? Tego nie wiemy, jednak już teraz jesteśmy świadkami narodzin dwóch zupełnie nowych odsłon tejże produkcji. Ich stworzeniem zajęli się Öwnboss i projekt złożony z braci Vegas oraz Steve’a Aokiego, czyli 3 Are Legend.

W tym momencie chciałbym przypomnieć, że The Drop w ciągu sześciu miesięcy od wydania osiągnęło ponad 25 milionów wyświetleń, a pracowali przy nim nie tylko Dimitri Vegas i David Guetta, a także brytyjski producent Azteck oraz piosenkarka Nicole Sherzinger. Spekulowano także na temat tego jakoby w pierwszej części remiksów miała pojawić się odsłona przygotowana przez Ape Rave Club, czyli poboczny alias zespołu Bassjackers.

Przeczytaj również: Nicky Romero pres. Monocule – Stargazing. Posłuchaj remiksów!

Na tę chwilę na serwisach streamingowych pojawiły się dwa remiksy. Pamiętajmy jednak, że jest to dopiero jedna z części albumu The Drop Remixes. Co można powiedzieć o wcześniej wspomnianych odsłonach? Öwnboss stworzył projekt, który przypomina nam o tym, że jest jedną z osób odpowiedzialnych za numer Move Your Body. W ten sposób The Drop otrzymuje zupełne nowe brzmienie i znacznie bardziej energiczne dropy.

Muszę jednak przyznać, że znacznie ciekawszy byłem wersji, którą przedstawił nam zespół 3 Are Legend. Tutaj nie wiem, co tak naprawdę powiedzieć, ponieważ otrzymaliśmy od nich twór, który w żadnym stopniu nie pasuje do ich dyskografii. Odsłona The Drop od 3AL to future rave kojarzony z twórczością Davida Guetty oraz MORTENA. Czyżby Francuz zlecił supergrupie stworzenie właśnie takiego kawałka? Nie mówię, że jest to numer zły, a wręcz przeciwnie. Problem jednak w tym, że to ani bracia Vegas, ani Steve Aoki.

Posłuchaj najnowszych remiksów do piosenki The Drop!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →