News
Nicky Romero pres. Monocule – „Stargazing”. Posłuchaj remiksów!

Nicky Romero pres. Monocule – „Stargazing”. Posłuchaj remiksów!

Nicky Romero zaprezentował światu projekt Monocule już ponad dwa lata temu. Jak widać, Holender nie zapomniał o tym projekcie, a wręcz przeciwnie. Pod koniec września został wydany numer pt. Stargazing. Teraz 33-latek z dumą może zaprezentować pierwszą paczkę remiksów dla swojego alter ego. Kto stworzył własną wersję tego utworu? Przekonajmy się!

Nicky Romero czy Monocule?

Trzeba przyznać jedno – Nicky Romero się zmienił. Holender nie zapomniał jednak o swoich progressive house’owych korzeniach, lecz w jego aktualnej muzyce słychać inspiracje gatunkami typu tech house. We wrześniu 2020 roku 33-latek zadebiutował z nowym aliasem o nazwie Monocule. Właśnie w ten sposób poznaliśmy jego spokojniejsze alter ego, które okazało się zebrać szeroką rzeszę słuchaczy.

Teraz pod lupę bierzemy numer pt. Stargazing, który wyprodukowany został z pomocą brytyjskiego wokalisty – Leo Stannarda. Wydany z okazji drugiej rocznicy funkcjonowania projektu Monocule track otrzymał po trzech miesiącach pierwszą EP-kę z remiksami od DØBERA, Jona Voida oraz aliasu QT-High. Czy któraś z tych odsłon okaże się lepsza od oryginału? Sprawdźmy to!

Przeczytaj również: Laidback Luke nagrał miks poświęcony… Calvinowi Harrisowi

Na pierwszy ogień idzie remiks DØBERA, czyli jednego z artystów czynnie wydających pod szyldem Protocol Recordings. Stargazing w jego wykonaniu otrzymało charakterystyczne dla podopiecznego Romero brzmienie. Krótko mówiąc, dostaliśmy numer z pazurem i moim zdaniem powinien znaleźć się w setach paru znanych DJ-ów.

Kolejną nową odsłoną okazał się drum’n’bassowy projekt Jona Voida znanego dobrze fanom wytwórni Liquicity. Jest to naprawdę niespodziewane wydanie z uwagi na to, że bardzo rzadko mieliśmy okazję słuchać Nicky’ego Romero właśnie w takich klimatach. Ostatnim remiksem, moim zdaniem najlepszym, jest produkcja aliasu QT-High, który nadał Stargazing jeszcze większą dozę deep house’owego brzmienia.

Pierwsza w historii EP-ka z remiksami dla aliasu Nicky’ego Romero stała się faktem. Który Waszym zdaniem remiks zasługuje na najbardziej pozytywny feedback? Czy Holender powinien dalej pracować nad Monocule? Jakie projekty czekają na nas w przyszłości? Porozmawiajmy o tym na naszym oficjalnym fanpage’u – FTB.pl!

Posłuchaj remiksów Stargazing dla Nicky’ego Romero!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →