News
Nowa twarz największych hitów Hardwella. Oto "Rebels Never Die" w wersji Deluxe

Nowa twarz największych hitów Hardwella. Oto „Rebels Never Die” w wersji deluxe

No i mamy bombę na zakończenie roku. Hardwell w wersji deluxe ostatniego albumu zamieścił POTĘŻNE remiksy swoich największych hitów.

Złote karty Hardwella

Hardwell prawdopodobnie nie mógłby sobie wymarzyć lepszego powrotu. Od czasu premierowego występu „nowego” Hardwella na Ultra Music Festiwal kariera Holendra wydaje się układać w jak najlepszy sposób. W końcu DJ w tym roku osiągnął wiele sukcesów.

Wśród nich można wyszczególnić chociażby album oraz trasę koncertową Rebels Never Die, które nieustannie cieszą się powodzeniem. Dodatkowo, wbrew obawom Hardwella, nowy styl artysty łączący ze sobą bigroom oraz techno przyjęty został z wysokim entuzjazmem.

Czynniki te spowodowały, że Hardwell postanowił podziękować swojej społeczności, sprawiając jej piękny prezent na moment przed świętami. Producent oficjalnie wypuścił wersję deluxe albumu Rebels Never Die. Co w niej takiego niezwykłego?

Przeczytaj też: Malaa wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej „Don Malaa” – szczegóły

Z wersji deluxe ucieszyć się mogą przede wszystkim starsi fani Hardwella. Artysta w nowym wydaniu albumu zamieścił nowiutkie remiksy swoich ogromnych hitów. Mowa tutaj o utworach Spaceman oraz stworzonym we współpracy z Blasterjaxx i Mitchem Crownem Bigroom Never Die. Dodatkowo nowego wcielenia doczekał się mniej popularny utwór Hardwella Retrograde.

Warto tutaj dodać, że najnowsze remiksy utrzymane są w stylu całej płyty Rebels Never Die. To jednak nie wszystko, ponieważ w wersji deluxe albumu zobaczymy również zupełnie nowy utwór OH GOSH, czyli charakterny kawałek, który z łatwością podbije serca fanów techno.

To jeszcze nie wszystko. W najnowszej wersji Rebels Never Die znajdziemy również mashup utworów F*CKING SOCIETY z… Nothing Else Matters zespołu Metallica. Chcecie sprawdzić wszystkie te pozycje? Nic prostszego, najnowszą wersję albumu znajdziecie już teraz na Spotify.

Hardwell – Rebels Never Die (Deluxe Edition)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →