News
Armin van Buuren wydał hymn ASOT 2023. Współtwórcą znany trance'owy duet

Armin van Buuren wydał hymn ASOT 2023. Współtwórcą znany trance’owy duet

Nareszcie nadszedł ten moment! Armin van Buuren w końcu zaprezentował hymn imprezy ASOT 2023, która odbędzie się w holenderskim Utrechcie już niedługo! Czy legenda muzyki trance uraczy nas odpowiednią dawką tego gatunku w związku z najnowszą produkcją? Miejmy nadzieję, że tak, bo pracował przy nim również znany niemiecki duet. Jak brzmi REFLEXION? Sprawdźmy to!

Armin van Buuren powrócił na trance’ową drogę?

Warto na samym początku wspomnieć, że Armin van Buuren współpracuje z dwójką niemieckich producentów już od dobrych kilkunastu lat. Ich remiksy do utworów pokroju This World Is Watching Me czy Rain stały się ważnymi częściami albumów holenderskiej legendy. Chodzi oczywiście o legendarny duet Cosmic Gate, z którym van Buuren w 2015 roku wydał pierwszy numer pt. Embargo. Po siedmiu latach przerwy ów połączenie powraca i to w jakim stylu!

Najnowsza kooperacja Armina van Buurena i duetu Cosmic Gate to numer o nazwie REFLEXION, który jest jednocześnie oficjalnym hymnem imprezy ASOT 2023. Po raz pierwszy został on zaprezentowany w ramach naszej rodzimej imprezy, czyli 1000. epizodu A State Of Trance w Krakowie. Nie lada wyróżnienie, prawda? Od tamtej pory kawałek ten jest nieodłącznym elementem setów Holendra. Czy oznacza, że produkcja ta wypada tak dobrze?

Przeczytaj również: TOP 50 tanecznych utworów 2022 roku według amerykańskich dziennikarzy

Wygląda na to, że tak! REFLEXION to coś, czego zdecydowanie brakowało muzyce trance w ostatnich lat. Zdecydowanie czuć tutaj powrót do lat 2000-2010, z czego najwierniejsi fani twórczości Armina powinni być szczerze zadowoleni. Ten numer to przede wszystkim kwintesencja gatunku, którą zajęli się bardzo poważni producenci. Jest to połączenie, którego chcielibyśmy słuchać znacznie częściej.

Największe atuty REFLEXION to przede wszystkim bardzo dobrze skonstruowana melodia, energiczne dropy i dosadne wytłumaczenie słowa trance, bo słuchając tej produkcji, naprawdę możemy wpaść w trans. Trzeba przyznać, że jest to odpowiednia produkcja na odpowiednim miejscu. Hymny imprez ASOT zawsze stały na bardzo wysokim poziomie, a najnowsza odsłona z tej serii nie odstaje w tym aspekcie nawet na krok. Kolejna kooperacja na linii Armin van Buuren – Cosmic Gate jak najbardziej na plus!

Posłuchaj REFLEXION, czyli oficjalnego hymnu ASOT 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →