News
Alesso znalazł się w notowaniu Beatport MainStage 100... z 10-letnim numerem!

Alesso znalazł się w notowaniu Beatport MainStage 100… z 10-letnim numerem!

Alesso znalazł się w rangingu Beatport MainStage 100? Pozornie może to być niczym zaskakującym. Twórca jednak gości tam z 10-cio letnim utworem

Alesso z hitem bez końca?

Alesso od dawna nie jest „tą mniejszą szwedzką wersją Swedish House Mafii„. Twórca bowiem już lata temu wypracował sobie swoją własną renomę. Nie stało się to oczywiście samo z siebie. Producent zapracował sobie na to wydając szereg światowych hitów.

I jak w przypadku innych producentów, tak również u Alesso wiele niegdyś wydanych utworów (również tych wybitnych) z biegiem czasu odeszło w niepamięć. Nie jest to jednak sztywna reguła, o czym możemy się dzisiaj przekonać.

Jest bowiem utwór Alesso, który pomimo sporego czasu od premiery nadal świetnie sobie radzi. Wielu może jednak szokować, jak bardzo. Wszystko za sprawą informacji przedstawionych przez serwis Beatport.

Przeczytaj też: Axwell ponownie zagrał “Slow Clap”. Nowy release z Ingrosso na horyzoncie?

Nowe prestiżowe notowanie Beatport MainStage 100 może bowiem zdecydowanie ucieszyć fanów szwedzkiego producenta. Twórca bowiem znalazł się w nim na miejscu 61. O ile to być może nie jest nie wiadomo jak zaskakujące, to fakt, że twórca dokonał tego z niemal 10-cio letnim utworem już jest naprawdę imponujący.

Mowa o zawsze świetnym remiksie If I Lose Myself zespołu One Republic. Kawałek lada moment obchodzić będzie okrągłą rocznicę, i fakt że utwór ten nadal może odnaleźć swoje miejsce w takich zestawieniach tylko opisuje jego klasę.

Cała historia jednego z największych hitów Alesso to już jednak materiał na inny artykuł. Samego sukcesu twórcy oczywiście gratulujemy. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

OneRepublic – Alesso Vs. OneRepublic – If I Lose Myself ft. Alesso (Remix)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →