News
Alan Walker remiksuje hit „All Around The World” R3HABa

Alan Walker remiksuje hit „All Around The World” R3HABa

All Around The World to jeden z największych hitów R3HABa, a w oryginalnej wersji mowa tutaj o elektronicznej legendzie lat 2000. Od premiery wersji holenderskiego producenta minęło już kilka lat, lecz wygląda na to, że produkcja ta otrzyma drugą młodość. Najnowszy projekt Alana Walkera okazał się remiksem właśnie do tej piosenki! Jak Norweg poradził sobie z tym zadaniem? Przekonajmy się!

Alan Walker + R3HAB = hit?

Po raz pierwszy z kooperacją Alan Walker + R3HAB mieliśmy do czynienia w pierwszym kwartale zeszłego roku. Właśnie wtedy Holender wydał remiks do piosenki Fake A Smile, czyli jednej z najlepszych produkcji z albumu World of Walker. W tym przypadku Fadil spisał się naprawdę dobrze, czego nie można powiedzieć o niektórych z jego kawałków. Kilka dni temu otrzymaliśmy tego rodzaju współpracę, z tym że teraz poszło to w drugą stronę.

Tym razem Alan Walker wziął na warsztat jeden z największych hitów R3HABa w karierze, czyli slap house’owy rework przeboju z 2000 roku. Nie był to niestety utwór wysokiej klasy, jednak ponad 500 milionów odsłuchań na Spotify mówi samo za siebie. Jakim cudem Norweg nagle przypomniał sobie o tym hicie? Czyżby górę wzięła chęć eksperymentowania, a może nabicia wyświetleń?

Przeczytaj również: Sikdope i techno? Posłuchaj remiksu Poland Lil Yachty’ego

Tego nie wiemy, lecz może chodzić tutaj o celowe wywołanie nostalgii wśród fanów skandynawskiej gwiazdy muzyki EDM. All Around The World w wykonaniu Alana Walkera to przede wszystkim powrót do flagowych brzmień 25-latka. Myślę, że gdybyśmy porównali rework R3HABa i ostatnie wydanie Norwega, to większe szanse na sukces prawdopodobnie miałby projekt tego drugiego. Zupełnie nie mam pojęcia, dlaczego zamaskowany producent podjął decyzję o wydaniu właśnie takiego kawałka, jednak może to mu wyjść jak najbardziej na dobre.

All Around The World od Walkera to numer, który już niedługo może rozbrzmieć w naszych rodzimych rozgłośniach radiowych i już mówię dlaczego. Projekt ten idealnie trafia w aktualne mainstreamowe standardy. Ponadto jest rereworkiem wiekowego już przeboju, który większość z Was powinna doskonale kojarzyć. Według mnie ten „future slap house’owy” twór może w pewnym momencie pojawić się bardzo wysoko w międzynarodowych zestawieniach. Wszystko ze względu na swój chwytliwy drop, a przede wszystkim możliwość wywołania nostalgii.

Posłuchaj najnowszego produkcji Alana Walkera, czyli remiksu dla R3HABa!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →