News
„A State Of Trance Year Mix 2022” już dostępny – posłuchaj

„A State Of Trance Year Mix 2022” już dostępny – posłuchaj

Fani twórczości Armina van Buurena mogą odetchnąć z ulgą. Już teraz wszyscy możemy oficjalnie posłuchać A State Of Trance Year Mix 2022! To idealny prezent przedświąteczny dla wszystkich sympatyków gatunku EDM, a także dla naszej rodzimej społeczności z uwagi na polski akcent! Jak prezentuje się najnowsza playlista ASOT autorstwa legendy muzyki trance? Przekonajmy się!

A State Of Trance i kolejny rewind roku!

ASOT Year Mix to już tradycja, jeśli chodzi o dyskografię Armina van Buurena. Jakiś czas temu mogliśmy nawet obejrzeć live, w którym sam Holender tworzył właśnie ten miks. Zaimplementował w nim ponad sto piosenek, a w tym oczywiście najważniejsze utwory EDM-owe w tym roku. Na potrzeby tego projektu stworzone zostało specjalne intro, w którego tworzeniu brał udział sam Roland Clark!

Year Mix 2022 to zbiór największych hitów z gatunków trance, progressive house itp. Jednym z pierwszych użytych numerów zostało oczywiście INTO THE UNKNOWN autorstwa Hardwella. Wspominałem na samym początku o polskich akcentach, bo takowe się tutaj znajdują! Na pozycji szesnastej w zestawieniu znalazł się remiks Skytecha do piosenki Love We Lost, a w drugiej połowie można posłuchać kompozycji pt. The World Is Ours od A.R.D.I.-ego.

Przeczytaj również: Armin van Buuren wydał hymn ASOT 2023. Współtwórcą znany trance’owy duet

Trzeba przyznać, że ten 50-minutowy miks to prawdziwa skarbnica okołotrance’owych produkcji, a w tym oczywiście numerów od takich gwiazd jak Armin van Buuren, duet Aly & Fila, Gareth Emery czy Giuseppe Ottaviani. Wśród ponad stu pozycji znalazły się prawdziwe hity takie jak np. Come Around Again, Welcome Home, Offshore i inne znakomite produkcje od wielu wspaniałych artystów.

Muszę przyznać, że jako entuzjaście muzyki future house A State Of Trance Year Mix 2022 słuchało się naprawdę znakomicie. To prawdziwa gratka dla fanów gatunków trance, progressive house czy future rave. Gwarantuje Wam wszystkim, że nie zawiedziecie się, a wręcz pokochacie to zestawienie! Czeka na Was około godzinna podróż przez takie wytwórnie, jak Armada, Anjuna Beats, Black Hole Recordings czy Future Sound of Egypt. Nie zwlekajcie i sprawdźcie ten miks już teraz!

Posłuchaj A State Of Trance Year Mix 2022
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →