News
Malaa w Polsce! Występ już na początku 2023 roku

Malaa wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej „Don Malaa” – szczegóły

Członek Pardon My French powraca do Polski z materiałem z debiutanckiego albumu, Don Malaa. Kiedy i gdzie wystąpi? Czytaj dalej!

Who is Malaa?

Zamaskowany producent szturmem wszedł na szczyt house’owej sceny, której od ponad 5 lat nie zamierza opuszczać. Dzięki wsparciu takich sław jak DJ Snake i Tchami, z którymi tworzy wspólny kolektyw Pardon My French, Malaa nie musiał długo czekać na zyskanie potężnego rozgłosu.

Zaledwie po wydaniu kilku numerów i paru odcinków serii minimixów Who is Malaa? francuski producent zaczął zdobywać zaufanie największych eventowo-festiwalowych promotorów, którzy teraz, w 2022 roku, nie wyobrażają sobie swojego line-upu bez Malii.

Przeczytaj również: HUGEL i BLOND:ISH o Tra Tra, house’owym hicie zimy 2022/2023

Sławie producenta pomogły pewnego sortu kontrowersje, które wzbudzał i nadal wzbudza jego wygląd sceniczny. Malaa bowiem zawsze pokazuje się w czarnej kominiarce i do dzisiaj nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia, kim on naprawdę jest.

Muzycznie autor Notorius gustuje w najróżniejszych brzmieniach house’owych – deep house, bass house, tech house, ale wyróżnia się ogromną kreatywnością produkcyjną, dzięki której jest w miejscu, w którym jest.

Malaa – Notorius, posłuchaj

Malaa w Praga Centrum w 2023 roku

Każdy, kto obserwuje Polską scenę EDM-ową, wie, jak potężną rzeszę fanów Malaa posiada w naszym kraju. Jego każdy set podczas Sunrise Festival przyciągał rekordowe frekwencje i najwięcej pochlebnych opinii, a kilka solowych występów w polskich klubach było bookingowym strzałem w dziesiątkę.

Ostatni raz w Polsce Malaa wystąpił tego lata na terenie lotniska w Podczelu. Na jego powrót nie będziemy musieli zbyt długo czekać, ponieważ po zakończeniu swojej amerykańskiej trasy koncertowej z materiałem z debiutanckiego albumu, Don Malaa, Francuz odwiedzi Europę, w tym Polskę.

Jego show odbędzie się w warszawskiej Pradze Centrum, która gościła już m.in. Apashe, MEDUZĘ i Gorgon City, w sobotę, 4 lutego 2023 roku. W chwili pisania artykułu nie znamy daty startu sprzedaży biletów oraz supportu.

Malaa – Don Malaa, sprawdź debiutancki album
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →