News
Projekt Dash Berlin prezentuje swój „big dream collab”. Sprawdzamy „Time After Time”

Projekt Dash Berlin prezentuje swój „big dream collab”. Sprawdzamy „Time After Time”

Dash Berlin to holenderski projekt, którego przez wiele lat częścią był Jeffrey Sutorius. W tamtym roku producent musiał pożegnać się z Dash Berlin i ustąpić miejsca innemu utalentowanemu reprezentantowi. Nowa twarz marki, czyli Ryan Fieret, to doświadczony producent, który właśnie teraz razem z innymi członkami bandu stworzył numer Time After Time. Sprawdźmy, jak się prezentuje!

Nowy/stary Dash Berlin?

Powstały w 2006 roku projekt był jednym z najważniejszych elementów muzyki trance oraz progressive house kiedykolwiek. Jeffrey Sutorius przez kilkanaście lat reprezentował Dash Berlin, a przez chwilę był nawet jego jedynym członkiem. W ciągu 2019-2021 toczył się dość głośny spór o posiadanie praw do zespołu pomiędzy Sutoriusem a Eelke Kalbergiem oraz Sebastiaanem Molijnem. Finalnie zasłużony DJ musiał opuścić szeregi grupy ze względu na przegraną w procesie.

Jakiś czas temu Eelke i Sebastiaan zaprezentowali nowego frontmana projektu Dash Berlin, czyli młodego holenderskiego producenta – Ryana Fiereta. Jest on byłym członkiem duetu Syzz, który swoje tracki wydawał m.in. w Armadzie czy Revealed Recordings. Mało tego, przedstawiciele Dash Berlin współpracowali na wiele lat przed owym wydarzeniem. Ich wspólnych projektów można było słuchać już w 2014 roku!

Przeczytaj również: Armin van Buuren wydał hymn ASOT 2023. Współtwórcą znany trance’owy duet

Czy to oznacza, że już wtedy Eelke i Sebastiaan obserwowali Fiereta jako potencjalnego członka Dash Berlin? Tego nie wiemy, lecz właśnie teraz wydany został kolejny numer tego projektu. Jest to projekt określony jako big dream collab, w którym pojawił się duet DubVision oraz legendarna wokalistka – Emma Hewitt. Pamiętajmy jednak, że oficjalne przedstawienie Ryana jako część zespołu odbyło się na początku kwietnia.

Time After Time to najnowsza produkcja projektu Dash Berlin, w którym pojawili się bracia Leicher oraz wokalistka Emma Hewitt. Ten numer to przede wszystkim progressive house i trance w jednym. Na szczególną aprobatę zasługują wysokiej klasy wokale australijskiej wokalistki, inspirująca melodia oraz naprawdę przyjemne dropy. Słychać tutaj duży wkład pracy DubVision i muszę szczerze przyznać, że może to być jedna z ich najlepszych produkcji w tym roku. Time After Time jak najbardziej na tak!

Posłuchaj najnowszego wydania Dash Berlin, czyli Time After Time!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →