News

Znany angielski piosenkarz DJ-em! Jak brzmiał jego set na Tomorrowland?

Każdy z Was pewnie powinien kojarzyć numer Love Me Again z 2013 roku czy Blame od Calvina Harrisa. W ich produkcji uczestniczył angielski wokalista, który kilka dni temu zaprezentował swoje DJ-skie umiejętności. Zrobił to podczas jednego z największych EDM-owych wydarzeń ostatnich miesięcy i musimy przyznać wyszło mu nadzwyczajnie dobrze! Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

Piosenkarz zamienia się w DJ’a?

Świat muzyki EDM-owy w przeciągu ostatnich lat zyskał parę ciekawych postaci. DJ-ami zostali m.in. aktorzy, koszykarz czy w ostatnim czasie nawet angielski piosenkarz. Do Idrisa Elby, Shaquile’a O’Neala dołączył teraz John Newman. Ten 32-letni wokalista z północnej Anglii od kilkunastu miesięcy pokazuje, że warto zwracać uwagę na jego ruchy w gatunkach elektronicznych. Co możemy powiedzieć o jego występie na Tomorrowland Winter 2023?

Pewnie niewielu z Was spodziewałoby się, że John Newman pokaże się na francuskim festiwalu jako DJ. Od jakiegoś czasu Anglik jest blisko związany z EDM-ową sceną, a już niedługo jego nowe tracki pojawią się w labelu Tomorrowland Music. Piosenkarz jest przede wszystkim znany z takich piosenek jak Love Me Again, Blame z Calvinem Harrisem czy bliskiej współpracy z zespołem Rudimental. Jak 32-latek poradził sobie za deckami?

Przeczytaj również: Tomorrowland udostępnił sety z tegorocznej zimowej odsłony festiwalu

Myślę, że wyjątkowo dobrze, jednak mam pewne zastrzeżenia i dotyczą poważnych problemów. Podczas setu Anglika dało się zauważyć, że prezentuje on dość przestarzałe utwory reprezentujące w tej chwili niszowe już brzmienia. Koncert zdominowany został przez produkcje electro house’owe od takich twórców jak Fedda Le Granda, duetu DubVision czy R3HABA. Dropy numerów z lat 2012-2016 rzadko pojawiają się w setach aktualnych gwiazd z wysokiej półki, lecz piosenkarz przywiódł do Alp nostalgię.

Musimy jednak zwrócić uwagę na to, że John Newman w swoich EDM-owych występach bardzo często ujawnia swoje umiejętności wokalne. Tym sposobem podczas jego występu na Tomorrowland Winter 2023 zaśpiewał takie numery jak Feel The Love, Give Me Your Love czy If You Really Love Me (How Will I Know). Przed Anglikiem jeszcze daleka droga do perfekcji, jednak nie sądzę, aby ten miałby zmienić styl swoich setów. Jego występy nie są dla każdego, lecz czasami potrafią zaskoczyć.

Tak wyglądał set Johna Newmana prosto z Tomorrowland Winter 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →