News
Znamy soundtrack nowego "Need for Speed"! Muzyki elektronicznej nie brakuje

Znamy soundtrack nowego „Need for Speed”! Muzyki elektronicznej nie brakuje

Need for Speed to seria gier, w której każdy ze soundtracków ma w sobie coś niepowtarzalnego. Od kilku dobrych lat w wyścigowych produkcjach pojawia się coraz więcej utworów z gatunku EDM. Najlepszym tego przykładem może być odsłona Heat, gdzie znalazły się piosenki Deorro, Valentino Khana, NGHTMRE'a czy Yellow Claw. Już niedługo premiera części Unbound, a zestawienie piosenek zostało już ujawnione! Sprawdźmy, kogo usłyszymy w soundtracku najnowszego NFS!

Need for Speed Unbound to przełom!

Najnowsza odsłona serii Need for Speed jest w pewnym stopniu przełomowa. Nowe spojrzenie na aspekty graficzne na pewno uraczy wielu fanów. W produkcję gry ściśle zamieszany jest raper A$AP Rocky, który odświeżył swoje niewydane piosenki. Mało tego, od dawna w grze NFS nie było żadnej polskiej piosenki. W Unbound usłyszmy na szczęście aż dwie produkcje z naszego kraju. Jednak nie o nich chcielibyśmy teraz porozmawiać.

Przeczytaj również: Diplo i Kygo wśród wczesnych inwestorów nietypowej firmy

W Need for Speed Heat dało się usłyszeć numery twórców muzyki EDM. Byli nimi np. wcześniej wspomniany duet Yellow Claw, Deorro, a nawet Diplo. Teraz nie jest inaczej! Kolejny raz w nadchodzącej odsłonie wyścigowej gry znajdą się piosenki z gatunków około elektronicznych. Oczywiście musimy pamiętać, że NFS to marka, której vibe zbudowano głównie na kawałkach rapowych i rockowych. Najlepszymi tego przykładami są części Most Wanted lub Underground 2. Teraz czasy się jednak zmieniły!

Pełna lista EDM-owych utworów w Need for Speed Unbound wygląda następująco:

  • Alison WonderlandEyes Closed
  • BICEP Apricots
  • Buku Front To Back
  • Moksi & LexBlazeShout Like
  • Pvris & MilkbloodWicked
  • Space 92The Door
  • Steff da Campo & SMACKRenegeade
  • UmekCryptic Speech

W tej odsłonie króluje jednak gatunek rap. Przemysł muzyczny pochłaniany jest przez mainstream, a tak też dzieje się z grami nie tylko spod szyldu NFS. Znacznie więcej elektronicznych brzmień da się usłyszeć w produkcjach typu Forza Horizon lub Grand Theft Auto V. Po ostatniej odsłonie cyklu spodziewaliśmy się znacznie więcej EDM-u, jednak na więcej materiału w tym stylu będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Sprawdź cały soundtrack nadchodzącego NFS Unbound!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →