News

Znamy datę premiery albumu “MOSAIIK Chapter Two” od Cosmic Gate

Duet Cosmic Gate jest już z nami na scenie od grubo ponad 20 lat. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że ich kolejny album studyjny ukaże się już niebawem! Jakie znajdziemy na nim tytuły, ile ich będzie i jacy goście się na nich pojawią? Przypomnijmy, że jest to już ich dwunaste LP, także spodziewać możemy się wszystkiego! Jak jest naprawdę? Przekonajmy się!

Jedenasta płyta Cosmic Gate nadchodzi!

Na samym początku trzeba powiedzieć o tym, że od czasu wydania pierwszego LP przez Cosmic Gate minęły już 22 lata. To właśnie w 2001 ukazał się album Rhythm & Drums, gdzie znalazło się legendarne już Exploration of Space. W tamtym momencie kariera Niemców była już praktycznie ustawiona, jednak na tym się oczywiście nie skończyło. Około półtora roku później nasi sąsiedzi z zachodu wydali na światło dzienne No More Sleep, które zawierało w sobie takie tracki jak np. The Wave, Back To Earth czy The Truth!

Albumy Cosmic Gate z tamtych czasów to teraz już prawdziwe klasyki. Nie można zapominać jednak o ich kolejnych wydaniach z 2006, 2009 czy 2011 roku, gdzie gościnnie pojawili się m.in. Roxanne Emery, Emma Hewitt czy Andrew Bayer. Teraz jednak czas na powrót do teraźniejszości, bo już niedługo ukaże się jedenasta płyta niemieckiego duetu w karierze. Co wiemy na jego temat i kto się tam znajdzie?

Przeczytaj również: Mija 18-naście lat od premiery jednego z największych hitów Tiesto

MOSAIIK Chapter Two będzie albumem zawierającym dziewięć utworów, z którego cztery z nich nie zostały jeszcze wydane. Praktycznie każdy z tracków zawartych na płycie to kooperacja, jednak niemieccy producenci przygotowali dla nas numer pt. Mirador, który jest ich solowym projektem. Cosmic Gate do stworzenia nadchodzących tracków zaprosili m.in. Gida Sedgwicka czy nawet Andy’ego Duguida! Wygląda na to, że drugi rozdział z serii MOSAIIK zapowiada się naprawdę ciekawie!

To jednak nie koniec! Na płycie znajdzie się jedna z najpopularniejszych ostatni produkcji od Cosmic Gate czyli oczywiście We Got The Fire z Olivią Sebastianelli. Co jednak przygotowali dla nas Niemcy w związku ze swoimi nadchodzącymi numerami? Tego dowiemy się już niedługo, bo oficjalna premiera MOSAIIK Chapter Two odbędzie się już za miesiąc, a dokładniej 3 marca! Już teraz możecie zamówić album w wersji digital lub vinyl klikając w ten link! Nie zwlekajcie i sprawdźcie ów krążek już teraz!

Tak prezentuje się teaser zapowiadający album MOSAIIK Chapter Two!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →