News
zhu

ZHU zrobił numer do Mortal Kombat. Tak brzmi „Fatal”

ZHU z kolejnym ciekawym projektem. Tym razem producent z Kalifornii wykręcił singiel do popularnej gry komputerowej Mortal Kombat. Słuchamy!

ZHU wchodzi w świat gier komputerowych

Steven Zhu jest DJ-em i producentem, który zdobył rozpoznawalność w roku 2014 za pomocą bardzo znanego singla Faded, promującego jego debiutancki minialbum zatytułowany The Nightday. Ponad rok od udostępnienia luksusowej edycji swojego krążka Dreamland, nominowany do nagrody Grammy artysta muzyki elektronicznej powraca ze swoim nowym projektem. Tym razem ZHU robi zamieszanie w świecie gier komputerowych.

fot. via facebook.com/zhu

Jeśli chodzi o osobowości producentów i artystów na scenie tanecznej, ZHU z pewnością stworzył jedną z najbardziej unikalnych i tajemniczych postaci. Teraz producent z Kalifornii powraca z nowym, mrocznym i pięknym singlem, współpracując jednocześnie z jedną z najpopularniejszych serii gier wideo wszechczasów. Mortal Kombat posiadający również kilka filmów na podstawie tej serii, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier na świecie. W przygotowaniach do premiery najnowszej edycji swojej kultowej gry, Mortal Kombat 1, zespół gry wideo zwrócił się do amerykanina z prośbą o stworzenie singla o odpowiednio brzmiącym tytule Fatal (Mortal Kombat 1).

Czytaj także: Swedish House Mafia prezentuje nowy kawałek – posłuchaj „See The Light”

To nie pierwszy raz, kiedy ekipa Mortal Kombat angażuje producenta muzyki elektronicznej do stworzenia ścieżki dźwiękowej do ich gry. Na albumie z 2011 roku, Mortal Kombat (Songs Inspired By The Warriors), można było usłyszeć muzykę od TOKiMONSTA i Skrillexa. W nowej produkcji ZHU skupia się na bardziej dopracowanej produkcji, zdefiniowanej przez proste rytmiki perkusyjne i pulsujące syntezatory. Choć Fatal (Mortal Kombat 1) nieco odstaje w katalogu ZHU, jest doskonałym przypomnieniem o wszechstronności i nieograniczonej kreatywności kalifornijskiego producenta.

ZHU – Fatal
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →