News

Swedish House Mafia prezentuje nowy kawałek – posłuchaj „See The Light”

Nie ma wątpliwości, że powrót po latach jednej z najbardziej znanych grup EDM na świecie, elektryzuje rzeszę miłośników muzyki klubowej. Swedish House Mafia i zespół Fridayy przygotowali świeżutki kawałek See The Light - jeśli lubicie grać w gry wyścigowe to z pewnością Was tego lata nie opóści.

Intensywne i marzycielskie lato

To pierwszy singiel trio od czasu zakończenia kampanii Paradise Again. Numer zawiera mieszankę znaną doskonale wielbicielom szwedzkiej muzyki klubowej – mamy tu jasne, marzycielskie syntezatory i tekstury, tłusty bit oraz wokal wspomnianych gości. Kawałek został zaprezentowany prapremierowo na ostatnim secie na festiwalu muzycznym ULTRA w Miami na początku wiosny. Co ciekawe – utwór znajdzie się również na… ścieżce dźwiękowej nowej gry EA Sports – F1 23!

Swedish House Mafia – See The Light (feat. Fridayy)

Wraz z premierą singla trio ujawniło, że zaliczy kameralny występ na targach E1 w Londynie w najbliższą sobotę (27 maja). Kolejnego dnia wystąpią na Creamfields South.

Tęskniliśmy za naszą brytyjską rodziną i nie możemy się doczekać powrotu, aby świętować wydanie i nowy rozdział tego, co ma nadejść – mówi trio.

To bardzo intensywny czas dla Swedish House Mafia, zarówno koncertowo, jak i w muzycznym studio. Ostatni rok szwedzkie trio wspópracowało z wieloma cenionymi artystami m.in. Fredem Again.. czy The Weeknd. Trio ogłosiło również niedawno, że tego lata w doborowym towarzystwie (m.in. Armina Van Buurena) powracają do Ushuaïa Ibiza, gdzie wystąpią jako headlinerzy. Przypomnijmy – w zeszłym roku zarejestrowali na Białej Wyspie spektakularny Essential Mix.

Warto również wspomnieć, że kilka tygodni temu megahit Don’t You Worry Child został uznany za największy hymn Tomorrowland spośród aż tysiąca utworów na liście!

Swedish House Mafia ft. John Martin – Don’t You Worry Child
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →