News
David Guetta zremiksował mainstreamowy hit z TikToka! Jest zaskakująco dobrze

David Guetta zremiksował mainstreamowy hit z TikToka! Jest zaskakująco dobrze

Fani tej piosenki na pewno będą zadowoleni, że kolejna znana postać ze świata muzyki elektronicznej postanowiła ją zremiksować. David Guetta praktycznie od zawsze był związany z mainstreamem, jednak teraz zajął się zremiksowaniem jednego z największych przebojów roku 2022. To był naprawdę udany rok dla francuskiego producenta, a teraz otrzymaliśmy od niego naprawdę solidny remiks na koniec roku! Sprawdźmy, jak się prezentuje!

David Guetta ze swoją definicją mainstreamu?

Najnowszym projektem Davida Guetty okazał się remiks utworu Unholy autorstwa Sama Smitha oraz Kim Petras. Jest to jeden z singli z nadchodzącego albumu brytyjskiego piosenkarza pt. Gloria. Jeszcze przed premierą numer był szeroko promowany na TikToku, co ostatecznie przerodziło się na niebotyczny sukces. Od momentu wydania singla we wrześniu ten znalazł się na pierwszym miejscu listy przebojów US Billboard Hot 100, a także w ponad dwudziestu innych zestawieniach.

W naszym kraju Unholy uzyskało już status platynowej płyty oraz trafiło na 12. miejsce listy Polish Airplay Top 100. Warto dodać, że w procesie produkcyjnym hitu uczestniczył Henry Russell Walker, znany szerzej jako Cirkut, który odpowiada za piosenki takich gwiazd jak np. Ava Max, Nicki Minaj czy The Weeknd, z którym udało mu się wygrać nagrodę Grammy. Czy to oznacza, że remiks jednej z najnowszych premier Sama Smitha oznacza międzynarodowy sukces? Tego nie wiemy, lecz już teraz możemy sprawdzić, jak zrobił to David Guetta!

Przeczytaj również: TOP 50 tanecznych utworów 2022 roku według amerykańskich dziennikarzy

Kilka dni temu na serwisach streamingowych pojawił się remiks francuskiej legendy do piosenki Sama Smitha. Oczekiwania nie były wysokie. Z uwagi na połączenie EDM-u oraz mainstreamu spodziewaliśmy się slap house’u lub – co gorsza – jakiegoś innego gatunku. W tym przypadku jest zdecydowanie inaczej. David Guetta po raz pierwszy zaprezentował ów wersję podczas swojego występu na MDLBeast Aravia.

Na oficjalną premierę nie musieliśmy czekać nawet miesiąc. Remiks ukazał się na oficjalnych social mediach Sama Smitha pod nazwą David Guetta Acid Remix. Ile w tym wszystkim autentycznego stylu acid? Ta odsłona Unholy naprawdę utrzymuje odpowiedni poziom. Charakterystyczne brzmienie future rave nadal jest obecne, mimo tego, że numer nie traci swojego oryginalnego vibe’u. Fani brytyjskiego wokalisty powinni być zadowoleni z powstania takiej wersji, ale co o tym mogą pomyśleć fani Francuza? Ten „acidowy” remiks to jedno z tych wydań 55-latka, które zasługuje na większą uwagę względem poprzednich publikacji.

Posłuchaj najnowszej produkcji Davida Guetty, czyli remiksu Unholy!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →