News
Swedish House Mafia 2022

Swedish House Mafia jednak nie wystąpi w Krakowie! Katastrofa zespołu

Złe wieści dochodzą z obozu Swedish House Mafii. Już chyba oficjalnie można potwierdzić, że występ zespołu w Krakowie się nie odbędzie. Dlaczego?

Kraków bez Swedish House Mafii

Mam wrażenie, że cała społeczność twórców EDM może wieść spokojne i radosne życie, gdyż wszystko co złe zdaje się przytrafiać w ostatnim czasie tylko Swedish House Mafii. Po ostatniej serii porażek i wpadek dochodzi do jeszcze jednej, tym razem takiej, która w sposób szczególny dotknie naszą społeczność.

Wszystko zaczęło się od tego, że szwedzkie trio wczoraj niespodziewanie odwołało swój występ w Prauge Show. Z początku nie został podany powód anulowania występu SHM. To oczywiście zaczęło zastanawiać, czy nieobecność zespołu będzie tylko na tym jednym występie, czy może pod znakiem zapytania stoją również przyszłe występy zespołu.

Już teraz niestety znamy odpowiedź na to pytanie. Mówię niestety, gdyż odpowiedź zdecydowanie nie będzie pokrzepiająca dla fanów Swedish House Mafii. Trójka artystów za pomocą swoich social mediów postanowiła rzucić światło na całą sprawę.

Przeczytaj też: Swedish House Mafia nie znikną szybko! Pierwsze show w Europie na 2023 rok potwierdzone

Okazuje się, że podczas wyładunku sprzętu część z niego została uszkodzona. Nikomu na szczęście nic się nie stało. Okazuje się jednak, że uszkodzony sprzęt był niezbędny do występów zespołu. W związku z tym wszystkie nachodzące koncerty zespołu zostaną odwołane, dopóki sprzęt nie zostanie wymieniony.

Ma się to stać dopiero przy planowym występie w Antwerpii 29 października. W związku z tym wcześniejsze koncerty w tym miesiącu tzn. w Zurychu (19.10), Krakowie (21.10), Kolonii (25.10) oraz Monachium (27.10) się nie odbędą. Muzycy zapewniają, że bilety zostaną bezproblemowo zwrócone każdemu, kto je zakupił.

Swedish House Mafia podzieliła się informacją wyłącznie na swoim Instagram Stories. Na próżno szukać wieści na Facebooku i Twitterze. Promotor krakowskiego koncertu, Live Nation Polska na chwilę obecną milczy.

Co myślicie o całej sytuacji? Koniecznie dajcie nam znać na naszym Facebooku.

Swedish House Mafia ft. John MartinDon’t You Worry Child
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →