Artykuł
Timmy Trumpet

Nie spać, zwiedzać.. tylko gdzie i kiedy? Oto najlepsze polskie październikowe eventy

Październik w naszym kraju wręcz rozkwita wydarzeniami spod szyldu muzyki elektronicznej. Dzisiaj przyjrzymy się tym najlepszym.

Elektroniczny październik w Polsce

Najbliższy miesiąc będzie bardzo intensywny pod względem EDM-owych eventów w naszym kraju. Warto zatem szybko prześledzić, jakie imprezy zapowiadają się nad wyraz zacnie w najbliższym czasie. Lista jest całkiem pokaźna, więc prędko przejdźmy do pierwszej pozycji.

Jest nią Euforia Dźwięku w Gdańsku. Impreza ta odbędzie się już 7 października w klubie B90. Zdecydowanie będzie obfitować ona w artystów bardzo doświadczonych, gdyż mowa o branży muzyki elektronicznej. W końcu w line-upie znajdziemy chociażby Alexa M.O.R.P.H, Cosmic Gate, Perana van Dijka czy Jochen Millera.

Zaledwie dzień później w Łodzi będzie miała miejsce impreza Black Sugar 2022. Trzeba przyznać, że event zdaje się być marzeniem dla fanów hardcore’u i hardstyle’u w naszym kraju. W końcu tej nocy na scenie wystąpią między innymi Warface, Radical Redemption, Regain i Tha Playah.

Tego samego wieczoru w Krakowie zagra dla nas Alan Walker. Wielokrotnie nagradzany artysta wystąpi w Tauron Arenie. Koncert autora takich hitów jak Faded czy Spectrum odbywać się będzie w naszym kraju w ramach trasy koncertowej Walkerverse Tour.

Kolejny bardzo elektryzujący występ również będzie miał miejsce w Krakowie. Tam bowiem 21 października wystąpią Swedish House Mafia. Legendarne szwedzkie trio zagra w tym samym miejscu, gdzie kilkanaście dni wcześniej Walker. Sam koncert zespołu rozpocznie się o godzinie 20:00 i liczymy, że na długo zapadnie w naszej pamięci.

Przeczytaj też: Radical Redemption, Warface, DJ AniMe – przybliżamy sylwetki gwiazd Black Sugar 2022

Przydałaby się umiejętność przebywania w dwóch miejscach jednocześnie. Podczas koncertu Swedish House Mafii w stolicy tymczasem będzie miała miejsce kolejna Euforia Dźwięku. Impreza odbywająca się w klubie Progresja może pochwalić się line-upem bardzo podobnym do tego z Gdańska. W Warszawie prócz Alexa M.O.R.P.H, Cosmic Gate i Jochen Millera wystąpią również Sander van Doorn, Matys i Quiz.

Przedostatnią propozycją będzie show, i to nie byle jakie. Już 28 października bowiem do Gliwic przybędzie Timmy Trumpet wraz ze swoim Freakshow. Impreza zapowiada się wyśmienicie, co potwierdzają support Mike’a Williamsa oraz polskich artystów i niewątpliwie tego dnia Arena Gliwice zapłonie ogniem EDM.

Naszą pozycją zamykającą tę październikową listę jest oczywiście Transmission Poland. Impreza odbywająca się 29 października w gdańskiej Ergo Arenie zdecydowanie aspiruje do miana jednego z najlepszych trance’owych eventów tego roku w naszym kraju. Sporą rolę odgrywa w tym wszystkim line-up, w skład którego wchodzą choćby: Darren Porter, KEY4050, Daxson, Roger Shah, onTune i Vini Vici.

Nudne jesienne wieczory? No raczej nie w tym październiku, jak widać, imprez jest tyle, że każdy wybierze coś dla siebie. Koniecznie dajcie nam znać na naszym Facebooku, na który event planujecie się wybrać w najbliższym czasie.

Regain – Black Sugar Live Set
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →