News
Wysokiej klasy support koncertów Lost Frequencies w Polsce. Będzie house'owo

Wysokiej klasy support koncertów Lost Frequencies w Polsce. Będzie house’owo

Do występów belgijskiej gwiazdy muzyki elektronicznej Lost Frequencies zostało jeszcze trochę czasu, jednak wiemy o nich już naprawdę sporo. Miejsca, dokładne daty, bilety, a także ostatnio ujawniony dla polskich słuchaczy support w postaci jednego z najbardziej utalentowanych producentów muzyki bass house prosto z Francji! Kim jest Tony Romera i czym zachwyci nas w Krakowie i Warszawie? Sprawdźmy to!

Lost Frequencies już niedługo w Polsce

Już niedługo, a dokładnie 1 i 2 grudnia tego roku odbędą się występy belgijskiego multiinstrumentalisty, DJ-a i producenta o pseudonimie Lost Frequencies. Jest on twórcą takich hitów, jak Are You With Me, Melody czy Where Are You Now. Można szczerze przyznać, że Felix ma w naszym kraju szeroką rzeszę fanów, bo jego każdą większą produkcję usłyszeć można w rodzimych rozgłośniach radiowych.

Przeczytaj również: To się dzieje! Audioriver Festival 2023 z pierwszymi szczegółami

Występy Lost Frequencies to jednak nie tylko stanie za konsolą czy znikoma interakcja z publicznością. To live performance show, w którym Belg prezentuje swoje umiejętności gry na gitarze elektrycznej i keyboardzie. Tak było w przypadku jego koncertu w Belgii w czasie Tomorrowland 2022, gdzie mogliśmy usłyszeć jego najnowsze produkcje. Czy Felix zaskoczy nas jakimś nietypowym aspektem? Czy Tony Romera da radę odpowiednio rozgrzać publiczność? Odpowiedzi na te pytania otrzymamy na początku grudnia na koncertach, które odbędą się w Warszawie w klubie Stodoła przy ul. Stefana Batorego 10 oraz w Krakowie w klubie STUDIO przy ul. Witolda Budryka 4!

Lost Frequencies zagra koncerty w Warszawie oraz Krakowie!

Support z naprawdę wysokiej półki

Wczoraj, za pośrednictwem informacji ze strony Live Nation Polska, dowiedzieliśmy się, że supportem Lost Frequencies w Krakowie i Warszawie będzie znany fanom takich wytwórni, jak Monstercat czy Spinnin’ francuski producent Tony Romera. Jest on wieloletnim współpracownikiem kanadyjskiego labelu, dzięki któremu od drugiej połowy 2019 roku możemy słuchać jego najpopularniejszych wydań.

Warto wspomnieć, że w swojej karierze współpracował m.in. z Tchamim, Malaą czy Nickym Romero, a jego najpopularniejszym utworem jest I Can’t, które od czasu wydania zgromadziło na platformie Spotify prawie trzy miliony odtworzeń. Dodam tylko, że Tony wydał na początku września zeszłego roku debiutancki album studyjny pt. Introspection, który w dużej mierze był projektem solowym.

Na koniec pragnę przypomnieć, że Romera nie jest artystą nowym, bo na EDM-owej scenie funkcjonuje od dobrych dziesięciu lat. Tworzył remiksy dla takich gwiazd, jak David Guetta, Kungs czy Calvin Harris, a jego własny numer podrasował nawet sam Hardwell! Myślę, że obecność takiej postaci jak Tony podczas występów Lost Frequnecies w Warszawie i Krakowie tylko doda całym przedsięwzięciom prestiżu. Miejmy również nadzieję, że Francuz zaaklimatyzuje się w naszym kraju i poleci polskie imprezy swoim kolegom z branży!

Posłuchaj ostatniego setu Tony’ego Romery na YouTube!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →