News
David Guetta b2b MORTEN

Wyjątkowy set David Guetta b2b MORTEN dostępny na YouTubie

Świadkami rozwoju gatunku future rave jesteśmy już od ponad trzech lat. Na przestrzeni tego czasu poznaliśmy artystów, którzy wybrali ów styl jako temat przewodni swoich produkcji. Pionierzy tego brzmienia, czyli David Guetta i MORTEN w ostatnim czasie podejmują kroki, które są przełomowymi dla całej kultury muzyki EDM. Założenie wytwórni Future Rave, wcześniejsza trasa koncertowa, a teraz udostępnienie oficjalnego setu z Brooklyn Mirage. Musicie to zobaczyć!

David Guetta + MORTEN i ich pierwszy zapis z setu b2b

Etap Future Rave’u w muzyce EDM-owej rozpoczął się latem 2019 roku, kiedy to David Guetta i MORTEN po raz pierwszy połączyli siły w projekcie Never Be Alone. Jak to wszystko potoczyła się dalej, pewnie większość z Was wie. Francuz i Duńczyk wspólnie wydali jeszcze kilkanaście tracków, a ich współpraca trwa w najlepsze. Całkiem niedawno premierę miał ich kolejny numer pt. Element, który jednocześnie jest singlem promującym ich nowo powstałą wytwórnię.

David i MORTEN mieli krótki, ale za to bardzo specjalny epizod koncertowy w postaci wspólnej trasy po kilku imprezach w Stanach Zjednoczonych. Tour trwał od 24 marca do 25 maja, a wśród nich znalazły się tylko cztery eventy. Jednym z nich było EDC w Las Vegas, gdzie pierwszy raz ujrzeliśmy ich set b2b na światowej klasy festiwalu. Francuz i Duńczyk przygotowali dla nas jednak coś lepszego!

Przeczytaj również: Plebiscyt DJ MAG Top 100 DJs 2022 zakończony! Znamy zwycięzcę

Dnia 19 maja odbył się ich wspólny koncert w obiekcie Brooklyn Mirage w Nowym Jorku. Był to ich przedostatni przystanek USA Tour 2022. Muzycy postanowili zrobić nam niemałą niespodziankę, ponieważ wczoraj na kanale Future Rave pojawił się oficjalny zapis z tego koncertu. Trwający lekko ponad dwie godziny set zawiera ponad trzydzieści numerów, z czego spora część z nich jest jeszcze niewydana!

W Brooklyn Mirage zagrane zostały np. Kill Me Slow, Alive Again, Dreams itd., lecz David i MORTEN zadbali, aby fani z Nowego Jorku usłyszeli ekskluzywne tracki będące jeszcze w fazie tworzenia. Chodzi tutaj o Juno, Together, Restless czy przede wszystkim odświeżoną wersję numeru Guetty, a mianowicie The World Is Mine z 2004 roku. Nowości jest naprawdę cała masa, a mi pozostaje tylko zaprosić do posłuchania tego dzieła! Miłego oglądania i słuchania!

Tak prezentuje się oficjalny set Davida Guetty i MORTENA zamieszczony na YouTubie!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →