News
The Chainsmokers

The Chainsmokers usunęli ”Kanye” z platform streamingowych! Dlaczego?

The Chainsmokers z powodu kontrowersyjnych akcji swojego dawnego idola w mediach postanowili w maksymalny sposób wyrazić swoje niezadowolenie tym tematem. O co chodzi?

Ye, synonim kontrowersji w świecie celebrytów

W świecie celebrytów nie ma drugiego artysty z tak dużą liczbą kontrowersyjnych akcji czy wypowiedzi. Kanye West, bo o nim mowa, miał ostatnio zablokowane konta na Twitterze i Instagramie po tym, jak wygłosił antysemickie komentarze w sieci, a następnie je dodatkowo podkreślił, co wywołało natychmiastowy odzew społeczności i dyskusje na temat tego, czy nadszedł czas, aby ostatecznie odwołać Ye.

Przeczytaj także: Dekada czekania. Seven Lions prezentuje debiutancki album

O ile dyskusje społeczności mogłyby się wydawać czymś normalnym w przypadku tak dużej skali artysty, z jakim mamy do czynienia, tak w wywiadzie dla TMZ ojciec czwórki dał jasno do zrozumienia, że nie wierzy, że może zostać „odwołany” za cokolwiek, a już na pewno nie za swoje krzywdzące uwagi. Z zewnątrz natomiast wygląda na to, że wielu osobom w końcu skończyła się cierpliwość do nieodpowiedniego zachowania rapera, a jednymi z głównych przedstawicieli rynku muzycznego, którzy się mu przeciwstawili są właśnie…

Zobacz krótki reportaż podsumowujący kontrowersyjne zachowania Ye

The Chainsmokers „wyrzekają się” własnego utworu?

The Chainsmokers, którzy nie mogąc już znieść kontrowersyjnych akcji czy nagłych zmian w poglądach Westa, postanowili usunąć swoją piosenkę KANYE ze wszystkich platform streamingowych, całkowicie odwracając się od dotychczasowego poglądu dotyczącego osoby Ye.

The Chainsmokers usunęli ”Kanye” z platform streamingowych! Dlaczego?
Screen z relacji The Chainsmokers na Instagramie

Utwór w najbliższym czasie ma zostać usunięty z wszystkich platform streamingowych, a na końcu zostanie zdjęty również z YouTube’a, dlatego jeżeli chcecie jeszcze raz przypomnieć sobie jedną z pierwszych większych produkcji The Chainsmokers, zróbcie to teraz. Wszystkim fanom dawnego trapu polecam również sprawdzenie remiksu KANYE od Instant Party!

The Chainsmokers – Kanye ft. SirenXX

The Chainsmokers – KANYE (Instant Party! Remix)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →