Eventpromo
beats for love

Wszystkie drogi prowadzą na Beats for Love 2023

Taniec, muzyka elektroniczna, DJ-e z całego świata, niesamowita dawka rozrywki, niezapomniane wrażenia a przede wszystkim wyjątkowa industrialna przestrzeń – to słowa kluczowe festiwalu Beats for Love. Sprawdź szczegóły tegorocznej edycji!

Festiwal Beats for Love odbywa się na terenie dawnej huty w Dolní Vitkovice, która znajduje się nieco ponad 20 km od polskiej granicy, w mieście Ostrawa. To najbardziej przemysłowe miasto w Republice Czeskiej o niezwykłym industrialnym klimacie. Choć jest oddalone od Polski o krótki dystans, mentalnie to zupełnie inny świat. W tym roku wystąpi cała plejada gwiazd jak Hardwell czy Tiesto.

fot. materiały prasowe

Wyjątkową atmosferę tego czterodniowego festiwalu tworzy nietypowe środowisko parku przemysłowego Dolní Vítkovice w Ostrawie. To miejsce o globalnym znaczeniu, które znajduje się w samym centrum miasta i było wykorzystywane do wydobycia węgla od 1828 do 1998 roku. Odwiedzający mogą oczekiwać różnych popularnych gatunków muzyki tanecznej, takich jak house, techno, EDM, hardcore, hardstyle i drum and bass. Festiwal zyskał również wielu entuzjastów w Polsce nie tylko ze względu na jego bliskość. Jest także konkurencyjny pod względem cen biletów, szczególnie dla mieszkańców naszego kraju.

Czytaj także: Kolejna współpraca Tiësto z reprezentantką popu

W tym roku na ten wielowymiarowy festiwal przyjadą najwięksi artyści z całego świat. Swoje występy zaprezentują m.in. Deadmau5, Hardwell, Tiësto, Blasterjaxx, Imanbek, James Hype, Nervo, Angerfist, Apashe Live, Cosmic Gate, Da Tweekaz, Dirtyphonics, Eats Everything, Ilan Bluestone, Luke Slater, Mark Knight, Matroda , Netsky, Offaiah, Oscar Mulero, Pan-Pot, Perc, Shouse, Sigma, Solardo, Sterac aka Steve Rachmad, Sub Focus, Tinlicker czy Wilkinson. Podczas nadchodzącej edycji Beats for Love usłyszymy polskich reprezentantów muzyki klubowej m.in. Catz N’ Dogz, Blinders czy Cream.

Beats for Love 2022 | Official aftermovie

Beats for Love – jak złapać karnety

Tegoroczna edycja Beats for Love odbędzie się w dniach od 5 do 8 lipca 2022. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie możecie nabyć na stronie organizatora.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →