News
sander van doorn

Sander Van Doorn z mocną propozycją na lato

Uznany didżej i producent z Eindhoven, pokazuje swoje nowe oblicze pod egidą popularnych artystów. Posłuchajcie nowego utworu Sandera Van Doorna, On A Roll - jest się czym zachwycać.

Na pogodę i niepogodę

Sander Van Doorn jest znany głównie z produkcji muzyki house i trance – zdobył dużą popularność na scenie muzyki elektronicznej już prawie 20 lat temu. Po wielu sukcesach oraz niedawnych współpracach: chociażby z Martinem Garrixem oraz Davidem Guettą, przyszedł czas na kolejne wyzwania.

Po zamknięciu się w studio na początku roku, ujawnia w końcu nowe dzieła – a wszystko zaczyna się od On A Roll, który wyszedł nakładem Spinnin’ Records.

Przeczytaj także: Martin Garrix za pan brat z F1

Zobacz także: Oliver Heldens idzie w techno jako HI-LO. Jak wyszło?

Utwór On A Roll brzmi dokładnie tak, jakbyśmy mogli się tego spodziewać po oficynie Future Rave oraz Spinnin’ Records, szczególnie mając na uwadze obecne trendy w muzyce klubowej – jak zapewnie zauważyliście, artyści coraz chętniej sięgają po motywy z lat 90., najczęściej łącząc urok undergroundu z EDM-ową siłą rażenia. To powoduje, że utwór jest uniwersalny – zarówno sprawdzi się na ogromnych plenerowych wydarzeniach, jak i w zatłoczonym klubie. Myślę, że nawet w bardziej purystycznym miksie, w jakim ten kawałek mógłby się znaleźć, to mało kto by zauważył, że mamy do czynienia z pupilkiem wesołego Davida.

Sander Van Doorn – On A Roll

Sprawdź też: ZHU zrobił numer do Mortal Kombat. Tak brzmi „Fatal”
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →