News
Najbardziej obiecujący artyści tego roku? Tomorrowland typuje w nowych playlistach

Najbardziej obiecujący artyści tego roku? Tomorrowland typuje w nowych playlistach

Tomorrowland zamieścił oficjalne playlisty na Spotify. Wśród zestawień najbardziej obiecujący artyści tego roku oraz klasyki głównej sceny

Tomorrowland z nową porcją oficjalnych playlist

Każdy set powinien być inny. W końcu jest to zupełnie jak koncert tradycyjnych muzyków. Naturalnym jest, że utwory wchodzące w skład danego setu różnią się od siebie, chociażby ze względu na różne muzyczne style DJ-ów.

Są jednak utwory, szczególnie przy setach na scenie głównej, niezmiennie wyczekiwane przez fanów. Mowa o największych klasykach muzyki elektronicznej, których brzmienia imprezowicze znają na pamięć i chętnie pokazują to na żywo.

Przeczytaj też: Znamy pełen line-up festiwalu Tomorrowland 2023

Dlatego też wiele osób może uszczęśliwić najnowsza playlista od Tomorrowland. Organizatorzy popularnego festiwalu zamieścili bowiem na Spotify składankę Tomorrowland Essentials składającej się z wielkich elektronicznych hitów. Zestawienie zawiera utwory chociażby od Lost Frequencies, Erica Prydza, Avicii’ego, Davida Guetty, SHM, Martina Garrixa oraz Armina van Buurena.

Tomorrowland Essentials

To jednak nie wszystko. Tomorrowland postanowiło bowiem zagrać w małe predykcje na bieżący rok. Wszystko za sprawą playlisty The 20 of 2023. Jest to dość interesujące zestawienie. Pokazuje bowiem typowanie organizatorów imprezy na najbardziej obiecujących artystów 2023 roku.

Przez to druga z playlist zawiera znacznie mniej popularne aliasy. Nie znaczy to jednak, że wymieniani twórcy nie są znani szerszej publiczności. W tym zestawieniu znajdziemy bowiem takich twórców jak Korolova, Jengi, PAJANE, Francis Mercer, James Hype oraz Amber Broos.

Obie playlisty z pewnością zaostrzą apetyty przed zimową edycją imprezy, od której dzieli nas już ledwo ponad miesiąc. Zgadzacie się z muzycznymi typami organizatorów? Koniecznie dajcie nam znać na Facebooku, gdzie codziennie czekają na was najlepsze newsy ze świata muzyki elektronicznej.

Tomorrowland The 20 of 2023
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →