News

Vintage Culture w klubie Amnesia! To czeka nas na Sunrisie

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o pierwszych DJ-ach w line-upie, którzy zagrają na Sunrise Festival 2023. Jednym z nich okazał się być debiutujący w Polsce brazylijski producent muzyki house - Vintage Culture. Dwa dni temu za pośrednictwem kanału YouTube DJ Mag pojawił się jego jeden z najświeższych setów prosto z Ibizy! Jak się spisał? Sprawdźcie sami!

Vintage Culture podbije Kołobrzeg?

Tak jak wspomniałem, na kanale DJ Mag pojawił się zapis z setu Vintage Culture z klubu Amnesia na Ibizie. Nie był to jednak zwykły koncert, ponieważ odbył się on podczas klubowego zamknięcia sezonu, w której o dziwo Brazylijczyk nie był główną gwiazdą. Headlinerami wydarzenia okazali się być zespół The Chemical Brothers, Jamie Jones oraz Nina Kraviz. Oprócz wyżej wymienionych artystów tamtej nocy zagrali również Eats Everything czy Paul Woodford!

Jeśli jesteście fanami twórczości Brazylijczyka to już teraz możecie przygotować się na około półtora godzinny set z naprawdę magicznego miejsca! Na YouTube znajdują się zapisy z Amnesii sprzed dziesięciu lat, gdzie set b2b zagrali Marco Carola oraz Richie Hawtin. Wtedy również było to Closing Party. Czasy się jednak zmieniły i line-upy zakończeń sezonów wyglądają nieco inaczej. W setach Vintage Culture słychać jednak tradycyjny house w połączeniu z nową szkołą!

Przeczytaj również: Reinier Zonneveld spróbuje pobić rekord na swoim własnym festiwalu

Czy set Vintage Culture z Amnesii jest przedsmakiem tego czego będziemy mogli posłuchać na Sunrise Festival 2023? Powiem tak, jeżeli koncert utrzymany zostanie w tych samych klimatach to spokojnie zaczniemy Kołobrzeg określać polską Ibizą chociaż na tą jedną noc. Słyszałem wiele wypowiedzi na temat tego, że Brazylijczyk byłby mile widziany na którymś z polskich festiwali i jak widać prośby zostały spełnione!

Vintage Culture wystąpi w Polsce podczas Sunrise Festival 2023 dokładnie 21 lipca na głównej scenie. Na ten moment wiemy, że w Kołobrzegu wystąpi również ekipa Future Sound of Egypt, w którego skład wchodzi m.in. duet Aly & Fila. Miejmy nadzieję, że Brazylijczyk będzie miał swoich house’owych kompanów nad polskim morzem. Fajnie byłoby, żeby podczas swojego debiutu w naszym kraju czuł się jak u siebie w domu.

Tak brzmi set Vintage Culture z klubu Amnesia Ibiza!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →