News

Reinier Zonneveld spróbuje pobić rekord na swoim własnym festiwalu

Już za kilka miesięcy będziemy świadkami wydarzenia, które w karierze Reiniera Zonnevelda zapisze się wielkimi literami. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o organizację własnego festiwalu, ale o poświęcenie Holendra wobec specjalnego zadania. Co zamierza zrobić twórca Filth On Acid i dlaczego jest to związane imprezą Karren Maar Festival? Sprawdźcie sami!

Reinier Zonneveld przyszłym rekordzistą?

Przez ostatnie kilka lat Reinier Zonneveld stał się naprawdę ważną postacią na scenie muzyki techno. Grywał już na takich festiwalach jak Awakenings, Tomorrowland czy Ultra Miami, a to wszystko w ciągu jednego roku! Jego klientami w Filth On Acid są znane postacie na scenie muzycznej, a mówimy tutaj o takich aliasach jak Space 92, Alan Fitzpatrick czy nawet Oliver Heldens pod aliasem HI-LO! Przez prężne działanie Holender doszedł do miejsca, gdzie spokojnie mógłby zostać headlinerem naprawdę pokaźnego festiwalu.

Wygląda jednak na to, że na scenie eventowej Reinier chce również wziąć sprawy w swojej ręce! Już piątego sierpnia w holenderskim mieście Arnhem odbędzie się festiwal Kaaren Maar. Na tą chwilę wiemy, że na terenie eventu znajdą się dwie sceny. Jedną z nich przez około dwanaście godzin zajmować będzie Zonneveld! Dokładnie tak, próba pobicia rekordu polegać będzie na zagraniu najdłuższego live perfomance’u przez jedną osobę! Set Holendra trwać będzie około pół dnia!

Przeczytaj również: ATB wraca po dłuższej przerwie! Jak brzmi utwór „Highs And Lows”?

Jest to zadania, do którego potrzeba niebywałego poświęcenia, ale Reinier Zonneveld chce wejść ze swoją karierą na zupełnie nowy poziom. Oczywiście nie będzie on jedynym gościem Karren Maar. Drugi stage będzie miejscem, gdzie zagrają największe gwiazdy labelu Filth On Acid. Możliwe, że będziemy mogli zobaczyć tam takie gwiazdy jak wcześniej wspomnianego Olivera Heldensa, Popofa czy Eliego Browna. Oficjalny line-up wydarzenia nie został jeszcze potwierdzony.

Jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem w wydarzeniu, podczas którego Reinier Zonneveld stanie się rekordzistą to już teraz możecie wstępnie się do niego zapisać! Wystarczy, że klikniecie w ten link, wypełnicie odpowiednia pola i poczekacie za start sprzedaży biletów! Dla sceny techno będzie wydarzenie przełomowe, a dla Holendra pokaz swoich umiejętności i przełamanie granic. Czekamy z niecierpliwością i oczywiście będziemy kibicować!

Tak prezentuje się oficjalna grafika Karren Maar Festival!




Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →