News
Brejcha

Ulubieniec polskich bookerów powraca. Boris Brejcha z nowym numerem

Boris Brejcha wydaje inspirowany kosmosem utwór Space X. Kawałek ten to hołd dla wydarzenia zorganizowanego przez Elona Muska z udziałem Borisa Brejchy w 2021 roku. Słuchamy!

Kosmiczny Boris Brejcha

Nie słabnie entuzjazm wśród fanów niemieckiego DJ-a i producenta przy jego każdym, kolejnym wydawnictwie. Jako miłośnik minimalistycznego i tajemniczego brzmienia, Brejcha zawsze oferuje zawiłe i złożone dzieła, będące pasjonującymi doświadczeniami opowiedzianymi za pomocą muzyki.

W zeszły piątek Boris Brejcha wzbogacił swój obszerny katalog utworem Space X, który ukazał się za pośrednictwem jego enigmatycznej wytwórni Fckng Serious. Odsłuchu jak i zakupu dokonamy za pośrednictwem najpopularniejszych platform streamingowych.

Boris
fot. via facebook.com/BorisBrejcha.Official

Zestawienie Space X i Boris Brejcha jest już nam znane. W październiku 2021 roku kontrowersyjny potentat technologiczny Elon Musk zainaugurował gigantyczną fabrykę Tesli w Berlinie – wydarzenie to stało się przyczynkiem do zorganizowania imprezy w nowej, europejskiej siedziby Muska. Impreza przybrała format dużego festiwalu z wieloma głośnymi nazwiskami, z Borisem Brejchą na czele. Jako hołd dla tej niezapomnianej nocy, niemiecki producent muzyczny wydaje teraz niesamowity singiel zatytułowany Space X.

Czytaj także: Ferry Corsten z numerem, który oderwie Was od ziemi! Sami sprawdźcie 

Charakterystyczne dźwięki Brejchy, entuzjastycznie przyjmowane przez fanów na całym świecie wprowadzają nas w klimat doskonale znany zwolennikom brzmienia Borisa. To odkrywcza podróż w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu, z robotycznym głosem przenoszącym słuchacza w inny wymiar.

Space X – Boris Brejcha (Official Video) Fckng Serious


Po ubiegłorocznych występach w Modlinie i Gliwicach. Brejcha ponownie zawita do Polski. Tym razem niemiecki artysta zagra 13 października w Ergo Arenie w Gdańsku. Koncert rozpocznie się o godzinie 18, a zakończy o 1 w nocy. Supportami niemieckiego artysty będą Ann Clue oraz Moritz Hofbauer, który zachwyci nas występem w formule live.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →