News
armin finale

Armin Van Buuren z nowym klipem stworzonym w AI

Armin van Buuren udostępnił teledysk do swojego najnowszego singla Easy To Love. Kawałek powstały we współpracy z norweskim producentem Matomą oraz amerykańskim piosenkarzem i autorem tekstów Teddym Swimsem, został prapremierowo zaprezentowany w 1102. odcinku radiowej serii van Buurena - A State Of Trance.

Magia AI

Nowy klip Armina Van Buurena ponownie łączy animację 3D, obrazy generowane przez sztuczną inteligencję i produkcję na zielonym ekranie, aby stworzyć estetykę mieszaną. 

Eksperymentuję ze sztuczną inteligencją już od jakiegoś czasu i uważam, że to naprawdę fascynujące widzieć, jak daleko zaszła ta technologia, odkąd użyłem jej w moim teledysku Computers Take Over The World, generowanym przez sztuczną inteligencję oraz w moich utworach. To szalone, co sztuczna inteligencja może zrobić w dzisiejszych czasach… – powiedział van Buuren

Armin van Buuren & Matoma feat. Teddy Swims – Easy To Love

Holenderska gwiazda muzyki trance wykorzystała wcześniej sztukę wizualną Al w swoim teledysku Computers Take Over The World z 2022 roku, pochodzącym z drugiego albumu z trylogii Feel Again.

Armin van Buuren – Computers Take Over The World

Zobacz także: Sander Van Doorn z mocną propozycją na lato

Dwudziestka A State of Trance

W maju van Buuren wydał 20. część tej serii miksów A State Of Trance. Od lutego do kwietnia w amsterdamskim Our House Museum odbyła się również wystawa z okazji 20. rocznicy powstania ukochanej serii. Warto dodać, że A State Of Trance będzie obchodzić swoje 20. urodziny na początku lipca na londyńskim festiwalu Dockyards. Z kolei we wrześniowe niedziele usłyszymy Armina w Ushuaïa Ibiza, gdzie będzie rezydował.

Armin van Buuren opening party entrance, Ushuaia Ibiza 25/6-2015
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →