News

Hicior Calvina Harrisa zremiksowany przez gwiazdy

Nie jest tajemnicą, że popularny szkocki didżej i producent, wraz z wokalistą Ellie Goulding rozbili bank. Wydany 10 marca utwór Miracle jest dosłownie wszędzie i ciężko będzie ten utwór przebić. Teraz megahit ukazuje się w oficjalnych nowych aranżacjach... naprawdę WIELU nowych aranżacjach.

Murowany hit

Ogromny sukces Miracle nie dziwi – kawałek genialnie wpisuje się we współczesne trendy oraz modę na implementowanie brzmienia z przełomu wieków. Mamy tu zarówno elementy, które zadowolą radiowego słuchacza, oraz koneserów zarówno EDM-u, jak i klasycznych brzmień trance oraz – rzecz jasna – nowych słuchaczy – inspiracja Robertem Milesem jest wręcz nadsłyszalna.

Koniecznie przeczytaj: Trend Alert – moda rave’owa ma teraz „boom” i są ku temu wyraźne przesłanki

Do tej pory oryginał odtworzono ponad 168 milionów razy na samym Spotify.

Calvin Harris, Ellie Goulding – Miracle

Zobacz także: DJ Kris o nowościach na Sunrise Festival 2023. Zmiany na lepsze?

Teraz Calvin Harris udostępnia garść oficjalnych remiksów swojego przeboju – nie jest to EP-ka jak zwykle bywa, a konkretna paleta brzmień – chyba łatwiej wymienić kogo tu nie z popularnych artystów niż jest, bowiem znajdziemy tu aż 27 remiksów! Za nowe wersje odpowiedzialni są m.in. Hardwell, David Guetta, Mau P, ACRAZE, Dimitri Vegas & Like Mike, Nicky Romero, Valentino Khan i wielu innych. Każdy znajdzie coś dla siebie od progresywnego house’u, bass house’u, tech-house – do wyboru do koloru. Myślę, że to wydawnictwo będzie niezbędnikiem każdego DJ-a na nadchodzące letnie imprezy – znajdźcie swoją ulubioną poniżej i dajcie znać w komentarzach, którą wybraliście.

Calvin Harris – Miracle [ft. Ellie Goulding] [Remixes]

Spawdź również: O początkach, przełomach i pieniądzach. Munoncast przedstawia: Catz ‘n Dogz
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →