News
Ferry Corsten

Ferry Corsten z numerem, który oderwie Was od ziemi! Sami sprawdźcie 

Legendarny DJ i producent z Holandii - Ferry Corsten - udostępnił doskonale brzmiący (jak zwykle) singiel. Słuchamy!

Ferry Corsten. Holenderski znak jakości

Przez ponad dwadzieścia lat Ferry Corsten utrzymuje się w absolutnej czołówce artystów muzyki klubowej. Od 1999 roku regularnie melduje się w ścisłej elicie rankingu DJ Maga. Holender jest jednym z prekursorów trance’u na przełomie tysiącleci. Jego brzmienie jest niezwykle różnorodne i nie ogranicza się do jednego gatunku muzyki klubowej. Wręcz przeciwnie – Ferry znany jest z czerpania inspiracji z różnych backgroundów. Przenosząc wpływy trance’u, house’u, a nawet melodyjnego techno na teren electro, jego występy są pełne enigmatycznej, niekonwencjonalnej energii. Od dekad na szczycie popularności, którą zdobył dzięki wielkiej pasji i miłości do trance’u. Jego Beautiful, Punk czy Galaxia to już wręcz klasyki gatunku. Najnowszy singiel Ferry’ego ma spore szanse wpisać się do jego najlepszych produkcji.

fot. via facebook.com/FerryCorsten

Trwa wydawnicza, rewelacyjna passa Corstena. W zeszłym miesiącu legenda muzyki klubowej udostępnił swój singiel zatytułowany Connect. Najnowsze wydawnictwo to kooperacja z Disco Fries, duetem składającym się z osób Nicka Ditri i Danny’ego Boselovica, którzy do tej pory współpracowali u boku Tiësto i Bingo Players. W najnowszym singlu Love You Loud usłyszmy również Leona Stanforda na wokalu.

Czytaj także: Oliver Heldens idzie w techno jako HI-LO. Jak wyszło?

O współpracy z Ferry Corstenem w taki sposób wypowiedzieli się Disco Fries:

Praca z Ferrym Corstenem była dla nas spełnieniem marzeń. Dorastaliśmy na jego muzyce. Praca z nim nad nową płytą to coś niesamowitego, tym bardziej, że jest to jeden z głównych singli z naszego albumu Another World. Ferry wskoczył na „Love You Loud” w chwili, gdy wysłaliśmy nasz wstępny pomysł, dodał swój akcent i zabrał produkcję w miejsce, do którego normalnie nie chodzimy. To jest zawsze to, czego chcesz od współpracy, aby zabrać muzykę w miejsca, w które normalnie byś się nie zapuścił

Disco Fries & Ferry Corsten ft. Leon Stanford – Love You Loud

Przypomnijmy, że jednym z headlinerów tegorocznej edycji Sunrise Festival jest właśnie Ferry Corsten. Holendra usłyszymy w piątek 21 lipca na scenie Future Sound Of Egypt, którą z dumą tworzy legendarny duet Aly & Fila.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →