News

Ummet Ozcan wraca do Polski! Koncert jeszcze w październiku

Jeszcze kilka miesięcy temu mogliśmy słuchać Ummeta podczas jego występu w Kołobrzegu na Sunrise Festival 2022. Jak widać, nasza publiczność musiała mu przypaść do gustu, ponieważ już niedługo Holender po raz kolejny pojawi się w Polsce w ramach koncertu w jednym z najbardziej znanych polskich klubów. Jak, gdzie i kiedy odbędzie się występ gwiazdy Spinnin' Records? Przekonajmy się!

Ummet Ozcan niedługo w Polsce

W lipcową niedzielę podczas ostatniego dnia festiwalu Sunrise 2022 swój koncert zagrał Ummet Ozcan czyli twórca, którego ostatnie projekty kręcą naprawdę zadowalające statystyki. Ten 40-letni producent to prawdziwa legenda muzyki big room, a przede wszystkim jedna z twarzy wytwórni Spinnin’ Records. W swojej karierze współpracował z takimi gwiazdami jak np. duet Dimitri Vegas & Like Mike, Steve Aoki czy R3HAB.

Przeczytaj także: Radical Redemption, Warface, Xanime – przybliżamy sylwetki gwiazd Black Sugar 2022

Jego największymi hitami są oczywiście kooperacje z wcześniej wspomnianymi twórcami. Chodzi tutaj o takie przeboje jak The Hum, Melody czy Revolution. Jeszcze kilka lat temu kariera Holendra nie szła w zbyt dobrą stronę, jednak dzięki założeniu sublabelu o nazwie OZ Records Ummet kolejny raz został zauważony i przypomniał o swoim istnieniu znacznej ilości fanów. Swoje ostatnie kompozycje promuje za pośrednictwem TikToka co przekłada się na rekordy oglądalności. Xanadu, Baiame i Bifrost to trzy kawałki, które DJ postanowił zareklamować w szeroko rozpoznawalnym serwisie. Jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę, ponieważ po dwóch miesiącach tzw. Mongolian Techno zdobyło ponad 3 miliony wyświetleń w serwisie YouTube.

Nie zapomnijmy o tym, że Ummet kilkukrotnie pojawił się ze swoimi projektami na Spinnin, a w skład tych numerów wchodzi np. długo wyczekiwana kooperacja z Willem Sparksem, która dla niektórych była po prostu marzeniem. Co natomiast wiemy na temat nadchodzącego występu 40-latka w Polsce? Gdzie i kiedy pojawi się gwiazda jednej z największej wytwórni muzyki EDM na świecie? Sprawdźmy to!

Oto jedna z najnowszych i zarazem najpopularniejszych produkcji Ummeta!

Koncert gwiazdy Spinnin’ już niedługo!

Tak jak już wcześniej wspomniałem, Ummet Ozcan nie miał zbyt długiej przerwy od Polski, ponieważ niespełna trzy miesiące temu mogliśmy posłuchać go na żywo podczas Sunrise Festival 2022. Holender wróci do naszego kraju szybciej niż się tego spodziewacie, ponieważ występ gwiazdy Spinnin’ zapowiedziany został na sobotę 22-ego października. Odbędzie się on w warszawskim klubie Explosion przy ul. Wał Miedzeszyński 646 na osiedlu Gocław.

Bilety na imprezę są dostępne w cenie 30-stu złotych i zakupić je będzie można na wejściu do lokalu. W razie potrzeby dokonania rezerwacji wystarczy wejść w ten link. Warto dodać, że start eventu został przewidziany na godzinę 21-szą i potrwa ona aż do godziny 6-tej rano. Gości klubu przed występem Ummeta rozgrzeje rezydent warszawskiego Explosion – DJ YOUNG’D. W razie jakichkolwiek nieścisłości pytania prosimy kierować na nasz facebookowy fanpage – FTB.pl!

Sprawdź także:

Chcesz brzmieć jak Blinders? Polak i STMPD RCRDS przygotowali producer pack

Legendarny psytrance’owy projekt dołącza do line-upu Transmission Poland 2022

Monstercat wchodzi na nowy rynek współpracą z F1
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →