News

Program konferencyjny ADE 2022 zamknięty. Do składu dołączyli m.in. Hardwell i Martin Garrix

Amsterdam Dance Event 2022 zbliża się wielkimi krokami. Jest to jedna z największych imprez EDM-owych zarówno w Holandii, jak i na całym świecie. Podczas wydarzenia występować będą najsławniejsze gwiazdy muzyki elektronicznej, które razem ze swoimi ekipami zawładną Amsterdamem. Wczoraj w mediach społecznościowych ADE pojawił się spot promujący artystów, którzy dołączą do swoich kolegów producentów w stolicy Niderlandów. Kogo jeszcze tam usłyszymy? Przekonajmy się!

Grono gwiazd ADE się powiększa!

Nadchodzący Amsterdam Dance Event będzie odbywać się w dniach 19-23 października na terenie całej stolicy Holandii. Będzie to już 27. edycja ADE, która jeszcze przed rozpoczęciem określana jest jako ta najambitniejsza. Do tej pory w skład imprezy wchodziły takie osobistości, jak Afrojack, Armin van Buuren, Carl Cox, Eric Prydz czy inni wspaniali artyści. Po dwóch falach ogłoszeń nadszedł czas na ostatnią, czyli najbardziej napakowaną zagranicznymi artystami.

Wczoraj na Instagramie i Facebooku imprezy ADE pojawił się krótki spot przedstawiający ostatnią dawkę artystów, którzy za niespełna dwa tygodnie pojawią się w Amsterdamie, żeby nie tylko zagrać set, ale także podyskutować na temat muzyki, zmieniającego się przemysłu czy nowinek technologicznych. To prawdziwa gratka dla EDM-owych geeków, jak i zwykłych słuchaczy muzyki elektronicznej.

Przeczytaj też: Alan Walker w ten weekend w Polsce! Informacje + konkurs

Nowe postacie w line-upie wnoszą do całego Amsterdam Dance Event naprawdę sporo. Są to artyści najwyższej półki, których bez problemu powinniście kojarzyć, a są nimi: Hardwell, Martin Garrix, Joseph Capriati, Peggy Gou, Nastia, Richie Hawtin czy Seth Troxler. Warto też wspomnieć, że swoje trzy grosze do całego przedsięwzięcia dorzucą takie firmy, jak Billboard, SoundCloud czy Warner Music. Szykuje się naprawdę wielki event w doborowym towarzystwie!

Pamiętajmy jednak, że ADE to nie tylko miejsce dla przedstawicieli takich gatunków, jak bass house, future house czy progressive. To także event dla gwiazd, o których nie jest specjalnie głośno w przemyśle stricte EDM-owym, lecz w swoich kręgach są prawdziwymi twarzami danych stylów. Chodzi tutaj oczywiście o Adama Beyera, Svena Vatha, The Blessed Madonnę czy francuski projekt Worakls. Krótko mówiąc – każdy znajdzie tam coś dla siebie!

Obejrzyj film DANCE IS A RAVE-OLUTION od twórców eventu ADE!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →