News

Tiësto z pierwszą rezydencją na Ibizie od ponad dziesięciu lat

Na temat ibizowych rezydencji na lato 2023 wiemy już praktycznie wszystko. Znamy składy imprezy otwierających sezon w Hi czy Ushuaii. Co gdybym powiedział Wam, że do grupy DJ-ów, którzy na kilka miesięcy będą grać na Ibize dołączyła prawdziwa legenda? Tiësto to weteran hiszpańskich klubów wraca na Baleary po ponad dziesięciu latach przerwy! Co o tym wszystkim wiemy? Sprawdźcie sami!

Tiësto wraca na swoje

Ushuaia Ibiza to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych klubów na świecie. Nic dziwnego skoro mówimy tutaj o bardzo znanym lokalu na Ibizie. Na przestrzeni ostatnich tygodni poznawaliśmy skład rezydentów, którzy od czerwca do września będą grać dla fanów muzyki klubowej z całego świata. Całkiem niedawno poznaliśmy jednego z ostatnich gości hiszpańskiego lokalu.

DJ, o którym mowa jest z Ibizą związany od bardzo dawna. To również tam jego kariera nabierała rozpędu, a pochodzące stamtąd nagrania na YouTube to tak naprawdę materiały legendarne. Po około dziesięciu latach przerwy holenderska legendy muzyki elektronicznej wraca do swojego „drugiego domu”, żeby po raz kolejny poczuć klimat lat 2002-2007. Jak będzie naprawdę?

Przeczytaj również: Niechlubna sława? Pierwszy utwór Tiesto właśnie przekroczył miliard odsłon

Tiësto powróci do klubu Ushuaia już 4 lipca i zabawi tam aż do 29 sierpnia. Holender będzie grywał w tamtejszym lokalu w każdy wtorek obok swoich kolegów z branży. Jego „nowymi” znajomymi z pracy okazali się być m.in. Armin van Buuren, David Guetta czy Martin Garrix. Zestawienie imprez na sezon 2023 wygląda naprawdę niesamowicie, a Tijs dodał temu jeszcze więcej pikanterii!

Wygląda na to, że holenderska legenda jest bardzo podekscytowana powrotem na Ibizę. Jak sam przyznał, Ibiza jest dla niego specjalnym miejscu i po prostu czuje ekscytację. Nie tylko Tiësto nie może się doczekać lata 2023, lecz chyba tak naprawdę wszyscy ludzie związani z najbardziej imprezową wyspą na Balearach. Przyszłe kilka miesięcy na hiszpańskim archipelagu będą wyglądać naprawdę niesamowicie!

Tak włodarze Ushuaii zapowiedzieli powrót Holendra na Ibizę!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →