News

Nowe życie hitu z 2013 roku! Armin van Buuren i Trevor Guthrie w 4K

Na początku roku 2023 numer ten skończył 10 lat. Jest on uważany nie tylko za jeden z największych hitów w karierze Armina van Buurena, a także za prawdziwy EDM-owy przebój z lat 2010-2015. Legendarne This Is What It Feels Like otrzymało drugie życie ze względu na specjalny rework teledysku z wersji Full HD na 4K. Jak teraz wygląda popularny materiał? Sprawdźcie sami!

Jak brzmiał Armin van Buuren dziesięć lat temu?

Historia This Is What It Feels Like rozpoczyna się już w 2012. Wtedy w studiu spotkali się John Ewbank, Armin van Buuren oraz Benno de Goeij z projektu Rank 1. Pierwszego dnia 2013 roku utwór ujrzał światło dziennie i praktycznie od razu stał się hitem. Dwanaście miesięcy później kawałek został nominowany do nagrody Grammy w kategorii Best Dance Recording. Holender i Kanadyjczyk nie zdobyli jednak statuetki na rzecz Clarity od Zedda.

Armin van Buuren osiągnął nie mały sukces w związku z This Is What It Feels Like. Na dzień dzisiejszy oryginalny teledysk uzbierał ponad 125 milionów wyświetleń na YouTube oraz drugie tyle w serwisie Spotify. Wcale mnie to nie dziwi, bo utwór trafił nawet na listę US Billboard Hot 100. Mimo dużej popularności kawałek nigdy nie trafił na szczyty listy przebojów, jednak najczęściej słuchali go Australijczycy, Holendrzy oraz Brytyjczycy.

Przeczytaj również: Brothers of Destruction czyli Hardwell, Maddix i Timmy Trumpet na jednym tracku

Myślę, że warto w tym momencie dodać, że zremiksowaniem hitu zajęli się m.in. David Guetta, duet W&W czy Giuseppe Ottaviani. Teraz pojawił się kolejny „remiks” tym razem związany z materiałem wideo. This Is What It Feels Like posiada bardzo charakterystyczny teledysk. Możemy zauważyć tam Armin van Buurena i Trevora Guthrie podróżujących drogami przez pustynię w Fordach Mustangach wersji Cabrio. Wszystko zostało nagrane w stanie Nevada na tamtejszych pustyniach pomiędzy Los Angeles a Las Vegas.

Wraz z podrasowaniem do 4K teledysk zyskał żywsze kolory oraz oczywiście zupełnie nową, a przede wszystkim lepszą jakość. Obstawiam, że znaczna większość z Was chociaż raz w życiu obejrzała ten materiał. W pierwotnej wersji wideo znalazł się jeszcze jeden dość znany aktor, jednak został on częściowo usunięty z wiadomych przyczyn. Nie każdy lubi zmiany, jednak w tym wypadku jest ona tylko i wyłącznie na lepsze. Zresztą przekonajcie się sami!

Obejrzyj teledysk do This Is What It Feels Like w jakości 4K!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →