News

Giuseppe Ottaviani prosto z EDC Mexico 2023 – posłuchaj setu

Od ostatniej edycji EDC Mexico minął już prawie miesiąc. Emocje związane z wydarzeniem pewnie już opadły, jednak niektórzy DJ-e nadal nim żyją. W tym gronie znalazł się legendarny trance'owy producent, który wczoraj podzielił się z nami swoim setem z Meksyku! Co nowego pokazał nam Giuseppe Ottaviani? Przekonajcie się sami!

Giuseppe Ottaviani z wieloma nowościami

Na samym początku warto wspomnieć, że Giuseppe mógł się poczuć na ostatnim EDC Mexico bardzo swobodnie. Oprócz niego wystąpiły tam też inne gwiazdy gatunku trance czyli m.in. Roger Shah, Cosmic Gate czy zespół Above & Beyond. Jak się okazuje nie jest to pierwszy festiwalowy set Włocha z 2023 roku, która pojawił się na YouTube. 44-latek bardzo często udostępnia na swoich socialmediach materiały z koncertów i tak również jest w tym przypadku!

Giuseppe Ottaviani pojawił się na EDC dokładnie 25 lutego na scenie stereoBLOOM. Tam w czasie około 70 minut zagrał 24 tracki, z czego kilka z nich okazało się być utworami przed premierą. Najbardziej może cieszyć fakt, że Włoch zajął się stworzeniem oficjalnego hymny gliwickiego Dreamstate Europe 2023. Track nosi nazwę To The Stars i zostanie wydany już niedługo. To jednak nie koniec nowości od włoskiego producenta!

Przeczytaj również: Nowe życie hitu z 2013 roku! Armin van Buuren i Trevor Guthrie w 4K

Jak wiadomo, 44-latek jest wielkim fanem tworzenia bootlegów i takim sposobem w jego secie pojawiły się remiksy dla Willa Sparksa, zespołu Snap! czy samego Hansa Zimmera. Włoch bowiem zajął się stworzeniem własnej wersji motywu przewodniego z filmu Top Gun Maverick. Swoją premierę niedługo będę miały również pozostałe ID od Giuseppe, a wśród nich jedno z ilanem Bluestonem.

Jeśli jesteście fanami muzyki trance to najnowszy set Giuseppe Ottavianiego powinien zaspokoić Wasze muzyczne potrzeby. Jest w nim sporo nowości, lecz nie zapomniano o klasykach. We wspomnianym koncercie pojawiły się bowiem produkcje Tiesto, Benny’ego Benassi’ego czy Rank 1. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do przesłuchania tego materiału!

Zapraszamy na ponad godzinną podróż Giuseppe Ottavianim!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →