News
Największe muzyczne hity w EDM-owej odsłonie – „The Crystal Winter” od Smash The House

Największe muzyczne hity w EDM-owej odsłonie – „The Crystal Winter” od Smash The House

Wytwórnia Smash The House to dzieło duetu Dimitri Vegas & Like Mike. Dzięki nim i artystom z owej wytwórni możemy słuchać kolejnego potężnego projektu. The Crystal Winter to album kompilacyjny belgijskiego labelu, w którym pojawiły się największe gwiazdy EDM-owej sceny. Sprawdźmy, kto znalazł się na tym krążku i jak brzmią te utwory!

The Crystal Winter nadchodzi!

The Crystal Winter to jeden z wielu albumów kompilacyjnych wydanych przez Smash The House. Znalazły się na nim w sumie 22 produkcje, w tym czternaście zupełnie nowych utworów. Na The Crystal Winter pojawili się m.in. Timmy Trumpet, projekt Blasterjaxx, duet Vini Vici czy oczywiście bracia Thivaios. Najciekawszym wydaniem może być Girls Wanna Have Fun, które na całym albumie zdobyło do tej pory najwięcej odsłuchań. Kawałek MATTN aktualnie posiada prawie 18 i pół miliona odsłuchań na Spotify!

Przeczytaj również: Gordo wyprodukował hymn FIFA Fan Festival Mistrzostw Świata w Katarze 2022

Oprócz wcześniej wymienionych artystów w kompilacji The Crystal Winter pojawili się: Sandro Silva, Dr Phunk, Bassjackers, Tony Junior, Quintino czy specjalny projekt NFT – Ape Rave Club. Musimy jednak pamiętać, że produkcje wydawane na Smash The House to teraz głównie slap house, mainstream czy big room. Czy słuchając TCW powinniśmy się przygotować na nużące i powtarzalne brzmienia? Nic bardziej mylnego!

The Crystal Winter to nie tylko album kompilacyjny artystów Smash The House, ale także hołd w kierunku nieśmiertelnych hitów muzycznego przemysłu. Nowe wersje otrzymały takie przeboje, jak np. Ma Baker zespołu Boney M, Englishman in New York Stinga czy Mr. Brightside amerykańskiej grupy The Killers. Takiego rodzaju materiału zawiera w sobie właśnie ten krążek.

Wracając do tematu, o którym już dawno wspominałem, aktualnie trwa moda na odświeżanie kultowych piosenek z mainstreamu. To ciekawy ruch ze strony wytwórni Smash The House, ponieważ utwory te mogą stać się popularne dzięki TikTokowi, a przede wszystkim wspomnianej modzie na powrót do muzycznej przeszłości. Jak sądzicie? Czy kawałki z The Crystal Winter staną się hitami? Przekonamy się o tym już w najbliższych miesiącach!

Posłuchaj najnowszego albumu kompilacyjnego od Smash The House!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →