News
"Tukoh Taka", Gordo wyprodukował numer dla FIFA

Gordo wyprodukował hymn FIFA Fan Festival Mistrzostw Świata w Katarze 2022

Od robienia bitów na Honestly, Nevermind Drake'a, po wyprodukowanie hymnu FIFA Fan Festival na Mistrzostwa Świata w Katarze z Malumą i Nicky Minaj. Carnage odkąd stał się Gordo ciągle wygrywa.

Gordo we współpracy z FIFA

Kiedyś znaliśmy go jako Carnage, dzisiaj skupia się tylko i wyłącznie na podboju house’owej sceny jako Gordo. Diamante Anthony Blackmon po tym, jak udowodnił na albumie Honestly, Nevermind, że współpraca z największymi gwiazdami popu i rapu to dla niego żadne wyzwanie, został zaproszony do udziału w muzycznym projekcie FIFA – Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej.

Przeczytaj również: 5-godzinny set Gordo (Carnage) z jego największego solowego show

Autor TARAKA zostawił swoje house’owe wcielenie i dał się pochłonąć klimatom reggaetonowym, aby stworzyć oficjalny hymn FIFA Fan Festival na nadchodzące Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej – Katar 2022. FIFA Fan Festival to oczywiście nic innego jak pokaźnych rozmiarów Strefa Kibica, która od jutra, 19 listopada, będzie otwarta na terenie Al Bidda Park.

Kawałek nosi nazwę Tukoh Taka (Official FFF Anthem) i udzielają się na nim Nicky Minaj, Maluma i Myriam Fares. Za warstwę produkcyjną odpowiadają Gordo oraz Play-N-Skillz.

Posłuchaj Tukoh Taka (Official FFF Anthem) na Spotify

Gordo – dwie premiery jednego dnia

Gdyby tego było mało, 18 listopada to też dzień premiery nowego, niekomercyjnego utworu Gordo. Producent rozpoczął współpracę z kolumbijskim piosenkarzem Feidem, z którym stworzyli wspólnie kilka singli. Pierwszy z nich jest od dzisiaj wszędzie dostępny.

Humbres y Mujeres to tech house’owy ukłon Gordo w stronę jego latynoskiego fanbase’u. Patrząc na zasięgi Feida (26 milionów miesięcznych słuchaczy na Spotify), numer nie będzie musiał narzekać na brak zasięgów i odsłon.

Gordo x Feid – Humbres y Mujeres, posłuchaj
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →