News
Hardwell Mysteryland 2014

Ten edit Hardwella wybrzmiewał najgłośniej podczas występów w Ameryce. Sprawdzamy remiks „I Want You”

Podczas minionych występów trasy Rebels Never Die Hardwell w każdym ze swoich setów musiał umieścić ten edit. Jednak czy jest on warty aż takiej uwagi?

Dwa miesiące do końca trasy Rebels Never Die

Hardwell, mając obecnie ponad połowę trasy promującej najnowszy album Rebels Never Die za sobą, coraz to bardziej powraca do życia na scenie. Dla nas to świetna wiadomość, gdyż dzielą nas zaledwie dwa tygodnie od jego występu w Polsce. Z coraz to kolejnymi dniami chętnych udziału w koncercie jedynie przybywa, a samo show, które przygotowuje FollowTheStep, będzie jednym z najgłośniejszych wydarzeń tej jesieni w granicach naszego kraju.

Przeczytaj także: Festiwal gigant ogłosił obszerny line-up. Wśród zaproszonych DJ Snake, David Guetta i Hardwell

Pomimo tego, że Robbert nie jest kojarzony ze zbyt dużej aktywności w mediach społecznościowych, co jakiś czas możemy zobaczyć urywek jego występu bądź krótki montaż mający wytworzyć większe napięcie w oczekiwaniu na jego występ w danym miejscu. Tym razem otrzymaliśmy krótkie nagranie z jego show w Vancouver oraz San Francisco, które może nam zobrazować, jakiej sceny będziemy się mogli spodziewać podczas występu Hardwella w Atlas Arenie.

Sam jej projekt towarzyszył wszystkim minionym występom w Ameryce, jednak znając potencjał łódzkiej areny, z pewnością będziemy mieli do czynienia z bardziej zaawansowanym projektem scenicznym. Jednym z utworów autorstwa Hardwella, który najgłośniej wybrzmiewał podczas trasy w Ameryce, był remiks I Want You i dzisiaj został już oficjalnie wydany. Warto zwrócić na niego uwagę?

I Want You w wersji Hardwella. Robi wrażenie?

O ile album Hardwella został niezwykle ciepło przyjęty przez społeczność oraz uznany przez swoich przyjaciół z branży, tak ten remiks, a bardziej edit, moim zdaniem nie zdobędzie większego rozgłosu. Całość utworu składa się z głównego motywu oryginalnego I Want You oraz zmienionej, ciężkiej perkusji w stylu najnowszego albumu Hardwella, Rebels Never Die.

W domowym zaciszu nie zrobi on na nikim większego wrażenia, ale podczas występu na żywo w połączeniu z energią samego artysty oraz ludzi wokół z pewnością odczucia wobec edita I Want You będą inne. Bilety na nadchodzący występ Hardwella w Łodzi zgarniecie tutaj. Z kim widzimy się na miejscu?
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →